گیفت کارت
گیفت کارت

اسنوکر بازان | نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Pure Pool

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

اگر از طرفداران Pure Pool باشید، حتما در جریان هستید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۴ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. حال پس از گذشت چند سال شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر هستیم که در ادامه می‌توانید نقدها و نمرات آن را مطالعه کنید.

Pure Pool از سری عناوین هیجان انگیز به سبک ورزشی است که در آن باید هدایت یک قهرمان را به دست گرفته و رقابت‌های جذابی را با دیگران آغاز کنید. اسنوکر یکی از ورزش‌هایی است که همواره نزد برخی از افراد محبوبیت بالایی دارد و حال بهترین خبر برای آن‌ها، عرضه‌ی یک بازی با کیفیت در همین زمینه است. البته نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نسبت به سایر نسخه‌های با تفاوت‌های زیادی همراه است و این بار بازی‌بازان قادر هستند تا حالت‌های بیشتر و بهتری را تجربه نمایند. مانند دیگر آثار مربوط به اسنوکر، دقت در این بازی هم از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت رعایت این اصل، گام بلندی به سوی پیروزی برمی‌دارید. پس از پایان هر مسابقه هم امتیازاتی به شما داده می‌شود تا به وسیله‌ی آن‌ها شخصی‌سازی داشته باشید.

بخش‌های چند نفره‌ای هم در Pure Pool به چشم می‌خورد که آن‌ها را می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. همچنین امکان تجربه‌ی بازی با کاربران نسخه‌های دیگر نیز برای شما فراهم است که نباید این قضیه را در محبوبیت احتمالی آن نادیده گرفت. قابل ذکر است که دو شرکت ووفو (VooFoo) و ریپ‌استون (Ripstone) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته‌اند. همان‌طور که در بالا گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Pure Pool در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

Swirtch Player 9/10

بازی Pure Pool آن قدر جذابیت و هیجان در خود دارد که بتوانید ساعت‌ها با آن سرگرم شده و لذت ببرید. هنوز هم دلمان می‌خواهد تا سری به این بازی زده و مجددا آن را امتحان کنیم. در مجموع با یک اثر شبیه‌سازی اسنوکر فوق‌العاده سر و کار داریم که مشکلات آن نسبت به گذشته به حداقل رسیده است.

nintendolife 8/10

اگر از علاقه‌مندان به ورزش اسنوکر هستید، شک نکنید که نسبت به Pure Pool اعتیاد پیدا خواهید کرد. آیتم‌ها و بخش‌هایی از بازی وجود دارند که قفل هستند و شما باید با تلاش فراوان به آن‌ها دست پیدا کنید. این حرکت تیم سازنده باعث شده است تا بازی‌بازان میل فراوانی برای تجربه‌ی این عنوان داشته باشند. Pure Pool تا مدت‌ها در ذهن ما خواهد ماند.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 8/10

بازی Pure Pool قدمتی ۶ ساله دارد و حال خوشحال هستیم که نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن نیز به دست بازی‌بازان رسید. محتویاتی به این بازی اضافه شده است و نسبت به گذشته هیجان بیشتری هم دارد. عقیده داریم که توسعه‌ی این نسخه به خوبی هر چه تمام‌تر صورت گرفته است و مشکل خاصی در کنترل بازی به چشم نمی‌خورد. اگر به دنبال بهترین بازی اسنوکر هستید، Pure Pool را از دست ندهید.

FINGER GUNS 8/10

انتشار بازی Pure Pool برروی کنسول نینتندو سوییچ ایده‌ی بسیار خوبی بود و ما کاملا از آن استقبال می‌کنیم. بخش Career و برخی از قسمت‌های آنلاین ممکن است با مشکلات و باگ‌هایی مواجه باشد و امیدوار هستیم که تیم سازنده فورا نسبت به رفع آن‌ها اقدام نماید. البته این نواقص برای طرفداران چندان مهم نیست و بدون شک آن‌ها تا مدت‌ها از این اثر لذت خواهند برد. اگر شما هم از دوست داران بازی‌های ورزشی هستید، از تجربه‌ی Pure Pool دریغ نکنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید