گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Cyberpunk 2077 دارای حالتی تحت عنوان Streamer Mode خواهد بود

۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی از حالت Streamer Mode بازی Cyberpunk 2077 رونمایی کرده است که بر اساس آن یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های استریم (Streamer)ها برطرف خواهد شد. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

شب گذشته بود که سرانجام آخرین قسمت از برنامه‌ی Night City Wire توسط شرکت لهستانی سی‌دی پراجکت رد پخش شد تا در نهایت بازی‌بازان مجبور باشند این سه هفته‌ی باقی‌مانده تا انتشار بازی Cyberpunk 2077 را بدون تماشای هیچ‌گونه ویدئوی جدیدی از این اثر شدیداً مورد انتظار، پشت سر بگذارند.

در بخشی از برنامه‌ی شب گذشته بود که خانوم هولی بنت (Hollie Bennett)، مدیر بخش ارتباطات بریتانیای شرکت سی‌دی پراجکت رد و مجری برنامه‌ی Night City Wire اعلام کردند که بازی Cyberpunk 2077 دارای حالتی تحت عنوان Streamer Mode خواهد بود که در آن بازی به صورت خودکار موسیقی‌هایی که احتمال دارد به علت نقض قانون کپی رایت (Digital Millennium Copyright Act) برای استریمرها مشکل ایجاد کنند را با موسیقی‌هایی که مخصوصاً برای این اثر تولید شده‌ است، جایگزین می‌کند.

همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده، گفته می‌شود این حالت برروی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی و مایکروسافت به صورت کاملاً خودکار هنگام شروع استریمر زنده فعال خواهد شد؛ اگرچه بازی‌بازان رایانه‌های شخصی و همین‌طور کنسول‌های بازی می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات این اثر، خود به صورت دستی حالت Streamer Mode را فعال و یا غیر فعال کنند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. همچنین این اثر از ابتدا برروی هر دو کنسول نسل نهمی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ به خوبی اجرا خواهد شد اما به‌روزرسانی مخصوص این دو کنسول و همین‌طور کنسول اکس‌باکس سری اس در سال ۲۰۲۱ به بازی اضافه خواهد شد که موارد بسیاری از جمله ویژگی رهگیری پرتو (Ray Tracing)، بافت‌های بهبود یافته و موارد دیگر را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید