جزئیات رویداد Knights Divided بازی Call of Duty Mobile مشخص شد

30 آبان 1399 - 08:30

بازی Call of Duty Mobile دوازدهمین فصل خود را آغاز کرده است. رویداد “Knights Divided” با حضور اپراتور جدید که نقشه‌های تازه‌ای را به این عنوان محبوب اضافه می‌کند. بازیبازان Call of Duty Mobile محتواهای جدید زیادی در اختیار دارند که می‌توانند منتظر آن باشند.

بازی Call of Duty Mobile بیش از یک سال است که با به‌روزرسانی‌های مختلف به لذت تجربه‌ی این عنوان تیراندازی افزوده است. برای برخی از بازیبازان، مجموعه‌ی وسایل تزئینی به لذتی فراتر از گیم‌پلی  بدل شده است. به‌نظر می‌رسد که بازی با حالت‌های جدیدی که می‌افزاید، نظرات افکار عمومی را تغییر می‌دهد. این بازی تبدیل به مجموعه‌ای از خصوصیات بازی‌های مختلف این سری در قالب یک عنوان شده است. مسابقه‌ی فصل دوازدهم رویداد Knights Divided  بازیبازان را به چالش کشیده و در یک روند رقابتی طرف خود را انتخاب کرده و برای پایگاه، پاداش و موارد دیگر می‌جنگند. در طول این رویداد، چندین مجموعه سلاح ویژه همراه با جایزه وجود دارد که می‌تواند به هر تیم کمک کند موقعیت خود را در درگیری مشخص کند. نبرد مداوم قرار است در تمام طول فصل پیشرفت کند و هیجان بیشتری را به رقابت‌های این فصل اضافه کند.

اخبار بازی Call of Duty Mobile در توییتر تصاویری از تجهیزات سلاح‌ها را که انتظار می‌رود در Call of Duty Mobile در قالب به‌روزرسانی برای مخاطبان منتشر شود، به اشتراک گذاشته است. به نظر می‌رسد که نقشه‌ها در هر طرف یکسان بوده و فقط یک تغییر رنگ نشان دهنده‌ی دو تیم است. از لباس تا جذابیت‌های جدید، همه و همه باعث می‌شود بازیبازان چندین روش برای نشان دادن تیم خود را دارند که به طور بالقوه در بازی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات زیادی در مورد این رویداد و تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. انتظار می‌رود پیشرفت‌هایی در زمینه‌ی Call of Duty Mobile Battle Pass با دریافت ظاهر‌ها، نقشه‌ها و چالش‌های جدید ادامه یابد. نظرات بازیبازان در این اطلاعیه نشان می‌دهد که بسیاری از آن‌ها بر اساس اپراتورهای نشان داده شده در توییتر  در حال انتخاب جناح خودشان هستند. اگرچه درباره تیم قرمز اطلاعات زیادی در دست نیست، اما تیم آبی از اپراتورهای Call of Duty: Modern Warfare Captain Price و Ghost تشکیل شده است. با شروع این رویداد، بازیبازان به شدت منتظر پاسخ سوالاتشان هستند. به نظر می‌رسد که محتوای جدید همیشه جزئی جدا نشدنی از بازی Call of Duty Mobile است. این‌بار هنوز تاریخ دقیقی داده نشده و ممکن است برای رویداد پیش رو انتظار بیش زا قبل طول بکشد. بازی Call of Duty Mobile هم اکنون برای گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید