نسخه‌ی بازسازی Demon’s Souls در ابتدا قرار بود درجه سختی آسان داشته باشد

۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

چالش‌های جذاب اما منصفانه در کنار الگوی سبک سری بازی‌های Souls دست به دست هم می‌دهند تا عنوانی لذت بخش به نام Demon’s Souls را تجربه کنیم. نسخه‌ی اصلی این سری را می‌توان پدر این سبک نامید که از بدعت گذاران عناوین هاردکوری بودند که در این سال‌ها دیدیم. این نوعی از ویژگی تعیین کننده این زیر ژانر بازی‌های ویدیویی است و به عنوان اولین عنوان در نوع خود، با اثر بسیار قوی و چشمگیری طرف بودیم.

در طول سالیان متمادی برخی خواستار این بوده‌اند که این بازی‌ها درجه‌ی سختی آسان داشته باشند تا تجربه‌ی این عناوین برای اکثر مخاطبان ممکن شود و بخش عمده‌ای از این مخاطبین امیدوار بودند که نسخه‌ی بازسازی Demon’s Souls توسط استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) اولین بازی باشد که این قابلیت به آن اضافه شود تا آن جهش را انجام دهد. با این حال، بلوپوینت با قاطعیت اظهار داشت که حالت آسان در بازی Demon’s Souls جایی ندارد، اما  گاوین مور (Gavin Moore)، مدیر خلاق و کارگردان این اثر بازسازی اخیراً با واشنگتن مصاحبه‌ای انجام داده و افزود که اضافه کردن یک حالت آسان به بازی چیزی بود که بلوپوینت گیمز در واقع آن را در نظر داشت. با این حال ، آن‌ها خود را به عنوان متولی حفظ میرات نسخه‌ی ۲۰۰۹ و بازسازی آن صلاح دیدند، تا آنجا که ممکن است به اصول نسخه‌ی اصلی نزدیک باشند، بنابراین این ایده را کنار گذاشتند. مور در ادامه گفت:

این پروژه بازسازی در اصل توسط تیم اولیه که عنوان را ساخته‌اند انجام نمی‌شود و ما برخی تغییرات را ایجاد کرده‌ایم، اصلی‌ترین مانور فکری ما همیشه حفظ روحیه و هدف سازندگان اصلی بوده است. در حالی که ما یک حالت آسان را در نظر گرفته بودیم و درباره آن بحث کردیم، در نهایت تصمیم گرفتیم که آن را قرار ندهیم. ما به عنوان متولی سعی کردیم تغییری در ریشه‌های این عنوان به وجود نیاوریم.

بازسازی Demon’s Souls هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۵ به عنوان عنوان زمان عرضه‌ی کنسول در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید