گیفت کارت
گیفت کارت

مدیر بخش کارگردانی بازی Skull and Bones از سمت خود برکنار شد

۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، آقای هیوز ریکور (Hugues Ricour)، مدیر استودیوی یوبی‌سافت سنگاپور (Ubisoft Singapor) که در حال حاضر برروی عنوان Skull and Bones کار می‌کند، از سمت خود برکنار شده است. وب‌سایت کوتاکو در این باره گزارشی را منتشر کرده است که به نکات مختلفی اشاره دارد.

بر اساس گزارت کوتاکو، آقای هیوز ریکور پس از دریافت ایمیلی از سوی مدیر ارشد استودیوهای یوبی‌سافت برکنار شده است. خانم ویرجاینی هاس (Virginie Haas)، مدیر ارشد استودیوهای یوبی‌سافت در بخشی از این بیانیه اظهار داشت:

نتایج بررسی مدیریت آقای ریکور که در چند هفته گذشته توسط شرکای خارجی ما انجام شد، ادامه‌ی کار در این سمت را برای وی غیرممکن ساخته است.

اگرچه خانم هاس علت برکناری را به طور صریح بیان نکرده است، اما نام وی ابتدا در میان ادعاهایی مبنی بر وجود رفتارهای ناشایست از سوی برخی از افراد مهم یوبی‌سافت مطرح شد. در این گزارش، یوبی‌سافت سنگاپور به رفتار نژادپرستانه و جنسیتی همراه با عدم اقدام مدیریت مالی محکوم شده بود. ریکور به طور ویژه به چندین مورد آزار و اذیت جنسی محکوم و به قلدری، تحقیر اظهار نظرها و اقدامات تلافی جویانه علیه کسانی که تصور می‌کردند در برابر او ایستاده‌اند، مشهور بود.

در ادامه‌ی بیانیه‌ی خانم هاس آمده است که متیو ثورپ (Matthew Thorpe)، مدیر اجرایی یوبی‌سافت سنگاپور و دبی لی (Debbie Lee)، مدیر منابع انسانی، یک انتقال روان در این دوره را تضمین می‌کنند. در همین حال، یک خبر جدید در خصوص وضعیت آقای ریکور به وب‌سایت کوتاکو نیز ارائه شد.

سخنگوی یوبی‌سافت در این باره گفت:

ما اکنون می‌توانیم تایید کنیم که هیوز ریکور از سمت خود در استودیوی یوبی‌سافت سنگاپور برکنار شده است، اما همچنان در شرکت یوبی‌سافت باقی خواهد ماند.

ریکور یکی از کارمندان ارشد یوبی‌سافت به شمار می‌رود که به دلیل اتهاماتی از قبیل رفتارهای نامناسب و سوء استفاه از افراد برکنار می‌شود. پیش از این نیز افرادی مانند اشرف اسماعیل به دلایل مشابه از سمت خود اخراج شده بودند.

به نظر می‌رسد با توجه به این وضعیت، مدت زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی Skull and Bones باقی مانده باشد. پیش‌تر اعلام شد که روند توسعه‌ی این بازی در مقطعی متوقف و ساخت آن از ابتدا و با ایده‌های جدید از سر گرفته شده است.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید