گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Tomb Toad به‌زودی برروی گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

شرکت سازنده‌ی Tomb Toad امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی تا چند روز دیگر برروی گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد. همچنین تریلری از این اثر در دسترس قرار گرفته است تا بازی‌بازان بیشتر از قبل با آن آشنا شوند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه این ویدئو باشید.

Tomb Toad از سری عناوین جالب در سبک‌های ماجراجویی و پازلی بوده که تنها به وسیله‌ی یک نفر به نام دیوید دانز (David Donze) توسعه یافته است و تجربه‌ی آن خالی از لطف نخواهد بود. این بازی تنها چند روز دیگر برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار خواهد گرفت و شرکت کرسنت مون (Crescent Moon) هم نشر آن را به عهده خواهد داشت.

در این بازی که بیش از ۱۰۰ ماموریت هیجان انگیز در خود دارد، شما باید کنترل فردی کنجکاو را به دست گرفته و گنج‌هایی را پیدا کنید. علاوه‌بر آن، رمز و رازهایی نیز در گیم‌پلی بازی وجود دارد که بای آن‌ها را کشف کنید. حل معماها و از بین بردن هیولاها نیز در نوع خود بسیار جالب است و پیش‌بینی می‌شود که عده‌ی زیادی را سرگرم کند. نکته‌ی عجیب در خصوص Tomb Toad این است که شما به صورت مستقیم قادر به هدایت شخصیت اصلی نیستید، بلکه باید محیط را در مواقع لازم بچرخانید تا وی پیشروی خوبی در مسیر خود داشته باشد. پس نتیجه می‌گیریم که مباحث مربوط به فیزیک و به خصوص جاذبه در این عنوان اهمیت فراوانی دارد.

جهان پیکسلی بازی Tomb Toad باعث می‌شود که یاد و خاطره‌ی عناوین قدیمی و کلاسیک خیلی سریع زنده شود. این بازی در وهله‌ی اول ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما پس از طی کردن چند ماموریت به راحتی می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. بخشی هم در این اثر وجود دارد که در آن قادر هستید تا مراحل را آن طور که تمایل دارید، طراحی کرده و سپس در آن‌ها حضور یابید.

بازی Tomb Toad برروی هر دو سیستم عامل با قیمت ۲٫۹۹ دلار در دسترس قرار می‌گیرد و در چند روز ابتدایی با ۲۵ درصد تخفیف به دست بازی‌بازان خواهد رسید. در پایان برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید ویدئویی از آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید