گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار به‌روزرسانی زمستان بازی Animal Crossing: New Horizons مشخص شد

۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

شرکت نینتندو که این روزها پشتیبانی خوبی از بازی انحصاری خود یعنی Animal Crossing: New Horizons دارد، امروز هم از تاریخ عرضه‌ی به‎‌روزرسانی مربوط به فصل زمستان آن رونمایی کرد. همچنین برای افزایش آگاهی هواداران، تریلری از این به‌روزرسانی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

به‌روزرسانی زمستانی بازی Animal Crossing: New Horizons قرار است در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست بازی‌بازان برسد. بنابراین طرفداران از فردا می‌توانند آن را دریافت و تجربه کنند. از محتویات این به‌روزرسانی باید به آب و هوای زمستانی و برفی و همچنین رویدادهای میلادی مربوط به این فصل نظیر Turkey Day و Toy Day اشاره داشت. البته تفاوت‌هایی هم در مدل موی بیشتر کاراکترها رخ خواهد داد تا بازی از همیشه جذاب‌تر شود. دریافت این به‌روزرسانی کاملا رایگان خواهد بود.

برخی از شخصیت‌های بازی Animal Crossing: New Horizons در گذشته واکنش‌های مناسبی نسبت به برخی از وقایع دلهره‌آور و یا جالب نداشتند و همین موضوع باعث اعتراض بازی‌بازان زیادی شد. حال این عکس‌العمل‌ها تا حد زیادی طبیعی‌تر شده است. همان‌طور که می‌دانید، کاراکترها قادر به خواب دیدن هم هستند و به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، آن‌ها می‌توانند در خواب‌هایشان به جزایر مختلفی سفر کنند که نباید این نکته‌ی جالب را نادیده گرفت. یکی از اعضای تیم سازنده در خصوص این به‌روزرسانی گفته است:

از صمیم قلب امیدوار هستیم که از تمام محتویات و چالش‌های به‌روزرسانی زمستان بازی Animal Crossing: New Horizons لذت ببرید. به‌روزرسانی بعدی ما در ماه ژانویه‌ی سال آینده عرضه خواهد شد. بنابراین منتظر اخبار بیشتر ما در روزهای آینده باشید.

Animal Crossing: New Horizons از سری عناوین سبک‌های ماجراجویی و شبیه‌سازی زندگی است که در آن باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و به انجام فعالیت‌هایی نظیر حل معماها، کشاورزی، دامپروری و شرکت در رویدادها بپردازید. این عنوان اوایل امسال برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و با وجود قیمت بالا، استقبال بسیار خوب بازی‌بازان را به دنبال داشت. بی شک Animal Crossing: New Horizons را باید بهترین نسخه در این سری دانست و تیم سازنده هم برنامه‌های فراوانی برای آینده‌ی آن دارد که باید دید چه عملکردی از خود به جای خواهد گذاشت. چندی پیش هم رویداد تازه‌ای برای این بازی در دسترس قرار گرفت که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Animal Crossing: New Horizons، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئویی از به‌روزرسانی گفته شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید