یک بسته‌ی نه چندان جالب | نقدها و نمرات Destiny 2: Beyond the Light

۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

بسته الحاقی Beyond the Light بالاخره چند روز قبل برای Destiny 2 منتشر شد که می‌تواند خبر بسیار خوبی برای دوست داران این بازی باشد. حال امروز نقدها و نمرات این بسته در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

Destiny 2 از سری عناوین اکشن، تیراندازی و آرکید به صورت اول شخص است که ابتدا در سال ۲۰۱۷ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. پس از مدتی تیم سازنده تصمیم گرفت که این بازی را برای سرویس گوگل استیدیا و همچنین کنسول‌های نسل نهمی یعنی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه کند و باید که آیا این اتفاق موجب افزایش هواداران خواهد شد یا خیر. پشتیبانی این تیم از بازی نیز نسبتا خوب بوده است و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی مختلفی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. حال تازه‌ترین بسته الحاقی Beyond the Light نام دارد که از محتویات اصلی آن باید به بخش داستانی، رمز و رازهای بیشتر برای کشف و قدرت‌های جدید در مبارزات اشاره داشت. البته این بسته قبل از عرضه به دلیل محتوای کم خود باعث خشم هواداران هم شده بود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

به هر شکل بسته الحاقی جدید بازی Destiny 2 از یک هفته قبل برروی پلتفرم‌ها ذکر شده منتشر شد و امروز هم نقدها و نمرات آن توسط برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن‌ها را مطالعه خواهیم کرد. گفتنی است که شرکت بانجی (Bungie) به صورت همزمان در امر توسعه و نشر این اثر نقش دارد. همچنین بخش‌های آنلاینی هم در بازی به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود.

jeuxvideo 7.5/10

به نظر ما Beyond the Light بسته الحاقی مناسبی برای هواداران است و آن‌ها می‌توانند سرگرمی‌های تازه‌ای را در آن پیدا کنند. بانجی از مدت‌ها قبل به معرفی این بسته پرداخته بود و می‌داستیم که نباید انتظار زیادی از آن داشته باشیم؛ چرا که اگر در جریان باشید، محتویات فراوانی در Beyond the Light به چشم نمی‌خورد. با این حال، ما از برخی ویژگی‌های آن لذت بردیم.

Digital Trends 7/10

بخش داستانی بسته الحاقی Beyond the Light می‌توانست بهتر از این باشد و تیم سازنده باید بیشتر روی آن کار می‌کرد. خوشبختانه قدرت‌ها و مهارت‌های تازه‌ی بازی باعث شده است که تحول خوبی را در سیستم مبارزات آن شاهد باشیم.

THEGAMER 7/10

با این که بسته الحاقی Beyond the Light عالی نیست، اما باز هم ویژگی‌های جالبی در آن دیده می‌شود که شاید هواداران را به وجد آورد. امیدوار هستیم که در آینده نیز تنوع بیشتری را در این اثر ببینیم و بسته‌های الحاقی جذاب‌تری نیز به دست بازی‌بازان برسد.

The Games Machine 5/10

داستان جدید بازی Destiny 2 ممکن است هواداران را تا حد زیادی درگیر کند، اما باید قبول کرد که بسته الحاقی جدید محتویات بسیار کمی در خود دارد. تیم سازنده می‌توانست با تاخیر این بسته، کمی بیشتر روی آن کار کند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. اگر شرکت بانجی به همین شکل به فعالیت‌های خود ادامه دهد، بعید نیست که عده‌ی زیادی از بازی‌بازان قید این بازی را بزنند.

PC Invasion 

بانجی قول انتشار یک بسته الحاقی خوب را برای بازی Destiny 2 داد، اما باز هم شاهد این اتفاق نبودیم. بخش داستانی بسته الحاقی Beyond the Light نسبتا خوب شروع می‌شود، اما مانند بسته‌های قبلی بعد از کمی پیشروی کسل کننده خواهد شد و بازی‌بازان شاید از ادامه‌ی آن صرف نظر کنند. امیدوار هستیم که تیم سازنده فکری به حال این بازی کرده و در آینده پشتیبانی بهتری از آن داشته باشد.

همچنین دیگر منتقدان نام آشنا نظیر VANDAL و GameStar به ترتیب به این بسته نمره‌ی ۷٫۵ و ۷٫۲ داده‌اند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید