خانم الانا پیرس به عنوان نویسنده‌ی جدید به استودیوی سانتا مونیکا پیوست

۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

خانم الانا پیرس (Alanah Pearce)، کارمند سابق IGN و Rooster Teeth، به‌تازگی از پیوستن خود به استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، سازنده‌ی مجموعه‌ی God of War، خبر داده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

الانا پیرس سال بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته است. علاوه بر این که پیش‌تر حضور وی در بازی Cyberpunk 2077 تایید شده بود، اکنون این ژورنالیست سابق صنعت گیم به‌تازگی اعلام کرده است که به طور تمام وقت برروی بازی‌ها کار می‌کند.

خانم پیرس در توییتر شخصی خود اعلام کرد که وی اکنون در استودیوی سانتا مونیکای سونی به عنوان نویسنده مشغول به کار است. همان‌طور که می‌دانید، این استودیوی مشهور برروی دنباله‌ی بازی God of War 2018 کار می‌کند. پیرس در توییت خود با اعلام این خبر گفت که “من بسیار افتخار می‌کنم که به این تیم فوق‌العاده ملحق شدم.”

در ادامه پیرس با انتشار ویدئویی در کانال یوتیوب خود توضیح داد از حدود ۵ سال گذشته به دنبال انتقال از کار رسانه‌ای به کار برروی بازی‌ها بوده است. وی در ادامه گفت که به عنوان یک نویسنده پایه کار می‌کند و در حال حاضر اجازه ندارد اطلاعاتی از پروژه‌ی جدید را ارائه دهد.

با توجه به اینکه بازی God of War Ragnarok احتمالاً در سال آینده‌ی میلادی منتشر می‌شود، به نظر می‌رسد که خانم پیرس در استودیوی سانتا مونیکا برروی پروژه‌ی دیگر کار می‌کند. در هر صورت باید تا انتشار جزئیات بیشتر و رسمی در این خصوص منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید