بازی Halo Infinite برای رویداد The Game Awards 2020 برنامه‌ریزی نشده است

۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بازی مورد انتظار Halo Infinite در ابتدا قرار بود همزمان با عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت یعنی اکس‌باکس سری اس و سری اکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. هر چند Halo Infinite یک عنوان بین‌نسلی به شمار می‌آمد اما بدون شک یکی از پایه‌های تبلیغات شرکت مایکروسافت برای جلب نظر خریداران کنسول‌های جدید بود. متاسفانه پس از اولین نمایش رسمی از گیم‌پلی این بازی و بازخوردهای منفی نسبت به آن، تاریخ انتشار عنوان Halo Infinite به سال آینده‌ی میلادی موکول شد.

پس از این اتفاقات جالبی در مورد آینده‌ی بازی رخ داد و شاهد شنیده شدن اخبار مختلفی به مانند خروج برخی از افراد اصلی تیم توسعه و عرضه شدن دو بخش تک‌ نفره و چند نفره به صورت جدا بودیم. با این حال اگر شما از طرفداران بازی Halo Infinite هستید و انتظار داشتید در رویداد The Game Awards آینده اخبار یا نمایشی از این اثر را مشاهده کنید، چنین چیزی رخ نخواهد نداد.

در پاسخ به سوال کاربران در وب‌سایت رددیت (Reddit)، یکی از اعضای استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) به صورت رسمی تایید کرد که بازی Halo Infinite برای رویداد TGA 2020 برامه‌ریزی نشده است و احتمال وجود یک تریلر یا دموی قابل بازی نیز وجود ندارد. این عضو استودیوی ۳۴۳ اینداستریز تاکید کرد که آن‌ها امیدوارند در هفته‌های آینده بتوانند یک سطح کیفی بالا از بازی Halo Infinite را به بازی‌بازان نشان دهند اما به نظر می‌رسد که این اتفاقات تا بعد از تعطیلات پایان سال رخ نخواهد داد.

در حال حاضر تیم توسعه همچنان در حال گذر از طیف وسیعی از پیامدها و عواقب مربوط به تغییر زمان انتشار بازی هستند اما سخت در حال کار بوده و تقریبا برروی تمام جنبه‌های بازی در حال فعالیت هستیم. در حال حاضر برنامه‌ای برای شرکت در رویدادهای مربوط به بازی‌های ویدئویی پیش رو نداریم اما امیدوار هستیم بتوانیم در هفته‌های آینده به سطح کیفی بالایی دست یابیم. ما می‌توانیم سفر جدید خودمان را بعد از گذراندن تعطیلات پایان سال مجددا آغاز کنیم. ارائه‌ی یک نسخه‌ی نمایشی یا آزمایشی در مقطع فعلی امری بسیار دشوار و زمان‌بر بوده و با توجه به مشکلات و چالش‌های مربوط به تعطیلات پیش رو، این امر یک نقطه ضعف به حساب آمده و ممکن نخواهد بود. من می‌دانم که صبر کردن برای طرفداران دشوار است اما تیم توسعه در حال استفاده از این زمان اضافه بوده و می‌خواهیم مطمئن شویم که قدم بعدی خود را با موفقیت برمی‌داریم و به شفافیت و گفتگو در مورد مسیر پیش رو و پیشرفت‌ها متعهد هستیم. ما به آن‌جا خواهیم رسید و دوباره شروع خواهیم کرد.

تاریخ برگزاری رویداد The Game Awards 2020 به صورت رسمی تایید شده و قرار است در روز ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) اجرا شود. این رویداد یک جایگاه بزرگ و ویژه برای نمایش بازی‌های مختلف به شمار می‌آید و در نظر برخی می‌تواند از رویداد E3 نیز اهمیت بیشتری داشته باشد. عنوان Halo Infinite قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه گردد اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای هواداران وجود ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید