بازی Thumper: Pocket Edition برروی اندروید تخفیف خورد

۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

شرکت سازنده‌ی Thumper: Pocket Edition امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) با تخفیف مناسبی همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئوی تازه‌ای از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Thumper: Pocket Edition از سری عناوین اکشن و موسیقی محور است که از امروز تنها با قیمت ۱ دلار برروی اندروید به فروش می‌رسد. این در حالی است که قیمت بازی تا دیروز برابر با ۴٫۹۹ دلار بود و حال شاهد تخفیف عجیب آن هستیم. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۶ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده را در پی داشت. پس از گذشت مدتی، این عنوان راهی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز شد و در مجموع عملکرد تیم سازنده یعنی استودیوی درول (Drool) را باید مثبت دانست.

همان‌طور که از سبک بازی مشخص است، موسیقی در آن اهمیت فراوانی دارد و تیم سازنده نیز آهنگ‌های جذاب و مناسبی را برای آن در نظر گرفته‌ است تا هیجان طرفداران را در جریان انجام ماموریت‌ها افزایش دهد. در این عنوان باید با سرعت زیادی در فضا حرکت کرده و موانع را یکی پس از دیگری کنار بگذارید. دشمنان زیادی هم قصد دارند تا مانع اهداف شما شوند و باید با دقت کافی آن‌ها را از مسیر خارج کنید. بازی در مجموع ۹ مرحله دارد که طی کردن آن‌ها زمان‌بر خواهد بود. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که علاقه‌مندان به آثار چالش برانگیز Thumper: Pocket Edition را هم دوست داشته باشند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Thumper: Pocket Edition، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید تازه‌ترین ویدئوی مربوط به این عنوان را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید