سازنده‌ی Kena: Bridge of Spirits خبر تاخیر دوباره‌ی بازی را تکذیب کرد

۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

سازندگان بازی مورد انتظار Kena: Bridge of Spirits با انتشار پیامی در حساب توییتر رسمی خود اعلام کرده‌اند که اطلاعات درج شده در وب‌سایت پلی‌استیشن که به تاخیر دوباره‌ی بازی اشاره داشتند، صحیح نبوده و بازی در بازه‌ی زمانی اعلام شده به بازار عرضه خواهد شد.

در زمان معرفی بازی ماجراجویی Kena: Bridge of Spirits اعلام شد که این عنوان مورد انتظار یکی از عناوین زمان عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود ولی پس از مدتی تیم سازنده تایید کرد که بازی با تاخیر در سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. روز گذشته خبری منتشر شد که به تاخیر دوباره‌ی بازی اشاره داشت. براساس این خبر، وب‌سایت رسمی پلی‌استیشن تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits را سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۱ میلادی ذکر کرده بود و این موضوع باعث شد بسیاری به این نتیجه برسند که این عنوان باز هم با تاخیر روبه‌رو شده است. با این حال، خوشبختانه به نظر می‌رسد اطلاعات درج شده در این وب‌سایت تنها یک اشتباه بوده‌ و روند توسعه‌ی بازی با مشکلی روبه‌رو نشده است.

استودیوی امبر لب (Ember Lab)، سازنده‌ی بازی Kena: Bridge of Spirits، با انتشار پیامی در حساب توییتر خود اعلام کرده که اطلاعات درج شده در وب‌سایت رسمی پلی‌استیشن صحیح نبوده و بازی همچنان برای عرضه در سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است. به گفته‌ی تیم سازنده، آن‌ها با شرکت سونی در تماس هستند تا هرچه سریع‌تر این مشکل را رفع کنند.

بازی Kena: Bridge of Spirits قرار است در سه ماهه‌ی نخست سال آینده‌ی میلادی برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شود.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید