تصاویری از شخصیت Okiku در بازی One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد

محمد سعیدی
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - 10:00

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته به معرفی شخصیتی به نام Okiku برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 پرداخته بود، امروز تصاویری از او را در دسترس قرار داد و طرفداران را بیشتر از قبل آشنا کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه تصاویر گفته شده باشید.

بازی‌بازان فراوانی با سری جذاب و زاپنی One Piece: Pirate Warriors آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. چهارمین نسخه از این سری اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و خیلی سریع طرفداران زیادی پیدا کرد. مانند دیگر عناوین در سبک مبارزه‌ای، در این بازی نیز باید هدایت شخصیت‌ دلخواهتان را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزات جانانه‌ای داشته باشید. یکی از دلایل محبوبیت بازی تا این جا، عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی بی شمار حاوی شخصیت‌های متنوع و با مهارت‌های مختلف بوده است. چندی پیش هم کاراکتری به نام Killer برای این اثر معرفی شد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که دو شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی ذکر شده را به عهده داشته‌اند.

حال امروز تصاویری از شخصیت Okiku برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 عرضه شد تا طرفداران با ظاهر و توانایی‌های وی آشنایی بیشتری داشته باشند. البته این پایان کار نیست و بندای نامکو سعی در انتشار یک تریلر از این کاراکتر در روزهای پیش رو دارد که باید دید واکنش هواداران در این خصوص چه خواهد بود. Okiku شخصیتی با روحیه‌ای قوی در Okobore است که از شهرهای کشور خیالی Wano به حساب می‌آید. او از بدو تولد در نزد سامورایی‌ها بزرگ شد و به همین دلیل، کار کردن با شمشیر را به خوبی بلد است. پس از گذشت مدتی، وی توانایی‌های خود را بهبود بخشیده و تبدیل به یکی از برترین افراد در زمینه‌ی مبارزات می‌شود. حال او به میدان نبرد قدم گذاشته تا با دشمنان زیادی مبارزه کند. شاید بهترین ویژگی Okiku را بتوان سرعت بالای او به حساب آورد که رقیبان را غافلگیر خواهد کرد. علاوه‌بر آن، او از مهارت تبدیل کردن افراد به یخ هم برخوردار است و اگر قصد برگزیدنش را داشته باشید، نباید از این قضیه غافل شوید. پیشنهاد می‌کنیم اگر از دوست داران بازی One Piece: Pirate Warriors 4 هستید، این شخصیت را در قالب بسته الحاقی از دست ندهید.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار بسته الاقی فوق مشخص نشده است و باید دید که این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. در پایان می‌توانید تصاویر گفته شده را تماشا و دریافت کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید