شایعه: بازی Elden Ring در TGA 2020 حضور خواهد داشت

۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

در حال حاضر عنوان Elden Ring یکی از مورد انتظارترین آثار در صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که با وجود سکوت خبری بیش از ۵۱۰ روزه همچنان نامش در فضای مجازی مطرح می‌شود و هایپ را بالا نگه داشته است.

بر اساس صحبت‌های جدید Sikamikanico و Shpeshal Ed در پادکست XboxEra، بازی Elden Ring یکی از عناوینی است که انتظار می‌رود پس از سکوت ۱٫۵ ساله در رویداد TGA 2020 آن را ببینیم و طرفداران می‌توانند این انتظار را داشته باشند. اوایل امسال نیز همین منبع اعلام کرد بود که Elden Ring قرار است در مراسم اکس‌باکس نمایشی داشته باشد اما چنین اتفاقی رخ نداد. اگرچه این خبر برای طرفداران فرام‌سافتور (FromSoftware) بسیار خوشایند به نظر می‌رسد اما باید بدانید که این منبع متذکر شد به طور ۱۰۰ درصدی مطمئن نیست که آیا رونمایی مورد انتظار رخ می‌دهد یا خیر.

طرفداران قبل از این نیز امید داشتند در رویداد The Game Awards 2020 که در تاریخ ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر) رخ خواهد داد شاهد انتشار جزئیاتی از بازی و تریلر گیم‌پلی آن باشند اما چیزی به صورت رسمی تایید نشده است. بسیاری از منابع به احتمال جزئی حضور بازی در TGA 2020 اشاره کرده‌اند اما سال ۲۰۲۱ را سال اصلی برای فرام‌سافتور توصیف می‌کنند و به نظر می‌رسد که در این سال اطلاعات زیادی از پروژه‌های آن‌ها منتشر شود. بد نیست یادآوری کنیم که در هفته‌ی گذشته فرام‌سافتور و به دنبال آن فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس اکس‌باکس، به Elden Ring اشاره کردند و مطمئناََ این موضوع می‌تواند نشانه‌ی خوبی برای رونمایی از این اثر باشد.

بر اساس اعلانات قبلی بازی Elden Ring در تاریخ نامعلومی برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد اما به دلیل طولانی شدن پروسه‌ی توسعه احتمالاََ شاهد انتشار نسخه‌ی ارتقاء یافته‌ی این اثر برروی کنسول‌های نسل بعدی نیز باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید