بازی ChocoHunters برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی ارهان کسکین (Orhan Keskin) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی ChocoHunters را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد که می‌تواند خبر خوبی برای بسیاری از افراد به حساب بیاید. در همین راستا، ویدئویی هم از بازی عرضه شده است که در ادامه قابل تماشا خواهد بود.

ChocoHunters از سری عناوین اکشن و Shoot-em-up بوده و استودیوی گفته شده به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. این بازی هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند به دنیای هیجان انگیز آن قدم بگذارند.

این عنوان داستان دزدان دریایی را روایت می‌کند که قوانین جدیدی را در دریا به وجود آورده و سلطه‌ی خودشان را در آن جا به گوش همه می‌رسانند. در این بین، سه فرد قهرمان وجود دارند که همیشه رویای تبدیل شدن به دزدان دریایی بزرگ را در سر می‌پرورانند. شما نیز با در اختیار داشتن کنترل این افراد باید به آن‌ها برای عملی شدن این هدف یاری رسانید. البته این کار هرگز ساده نخواهد بود؛ چرا که دشمنان زیادی همواره قصد دارند تا منابعتان را غارت کرده و یا شما را از بین ببرند. در همین زمینه، سلاح‌هایی به دستتان می‌رسد که باید بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، در ChocoHunters نیز ماجراجویی جذابی خواهید داشت.

فراموش نکنید که دشمنان حتی از دور هم قصد دارند تا مانع اهداف شما شوند و این کار را با گذاشتن تله‌هhی متنوع انجام می‌دهند. پس باید حواستان به این قضیه باشد و در کل سرعت خوبی در بازی داشته باشید. از پازل‌های دوست داشتنی و سرگرم کننده‌ی این اثر نیز نباید به سادگی عبور کرد.

همان‌طور که گفته شد، بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play) و یا اپ استور (App tore)، بازی ChocoHunters را دریافت و تجربه نمایند. قیمت این عنوان نیز ۲٫۹۹ دلار است و پیش‌بینی می‌شود که در آینده با تخفیف همراه شود. در پایان می‌توانید ویدئوی جدیدی از این عنوان را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید