گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Million Lords مشخص شد

۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت سازنده‌ی Million Lords امروز هم از عرضه‌ی یک به‌روزرسانی دیگر برای این بازی خبر داد که حالتی تازه را به آن اضافه می‌کند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر طرفداران، تریلر جدیدی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Million Lords از سری عناوین هیجان انگیز در سبک‌ استراتژی است که چندی پیش برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و به شهرت رسید. گفتنی است که استودیوی میلین ویکتوریز (Million Victories) به صورت همزمان در امر توسعه و نشر این اثر نقش داشته است. اعضای این تیم تا به حال پشتیبانی خوبی از بازی ذکر شده داشته‌اند و تازه‌ترین به‌روزرسانی آن‌ها تحت عنوان Leagues of Glory قرار است در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ (۱ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست هواداران خواهد رسید.

به وسیله‌ی به‌روزرسانی فوق، سه لیگ متنوع در بازی به وجود خواهد آمد و بازی‌بازان با توجه به سطح و مهارت‌هایی که دارند می‌توانند در هر یک از آن‌ها حضور یابند. هواداران باید آن قدر در ماموریت‌های بازی موفق باشند تا به سطح Legendary دست پیدا کنند. تیم سازنده عقیده دارد که این به‌روزرسانی انگیزه‌ی جدیدی را به بازی‌بازان می‌دهد و آن‌ها را برای تجربه‌ی بخش‌های مختلف تشویق خواهد کرد. آن‌ها امیدوار هستند که Leagues of Glory همچون به‌روزرسانی‌های اخیر مورد استقبال عده‌ی فراوانی قرار گیرد. همچنین این تیم برنامه‌های جذابی برای آینده‌ی این اثر دارند و باید دید که تا چه حد در ارائه‌ی آن‌ها به موفقیت خواهد رسید. از این برنامه‌ها باید به عرضه‌ی یک به‌روزرسانی دیگر با نام Kevin Avril اشاره داشت که در روزهای پیش رو اطلاعاتی از آن منتشر خواهد شد. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Million Lords، این به‌روزرسانی را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Million Lords رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای تجربه‌ی برخی از بخش‌ها و تجهیزات آن باید مبلغی را بپردازید. در پایان می‌توانید تریلری از به‌روزرسانی Leagues of Glory را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید