نسخه‌ی بتای محدود Blood Bowl 3 معرفی شد

۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

جدیدترین نسخه از سری Blood Bowl اوایل امسال رسما معرفی شد و مدتی بعد نیز اعلام شد که بازی با کمی تاخیر اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. خبر خوب برای هواداران این است که پیش از انتشار نسخه‌ی نهایی بازی، تیم سازنده قصد دارد نسخه‌ی بتای خصوصی Blood Bowl 3 را در اختیار کاربران قرار دهد.

نسخه‌ی دوم این سری ورزشی تاکتیکال و فانتزی در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود و پس از گذشت حدود ۵ سال شاهد معرفی نسخه‌ی سوم این سری بودیم. تریلر سینماتیک بازی Blood Bowl 3 که وظیفه‌ی ساخت آن به استودیوی سیانید (Cyanide Studio) محول شده است، در جریان مراسم Gamscom امسال منتشر شد و هواداران را بیش از پیش هیجان‌زده کرد.

بازی Blood Bowl 3 که ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود به دلیل برخی مشکلات تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورده است. با این حال، با هدف پر کردن خلا ایجاد شده، تیم سازنده قصد دارد نسخه‌ی بتای بازی را در اختیار هواداران قرار دهد. البته براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی بتای بازی تنها در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که بازی Blood Bowl 3 را پیش‌خرید کرده باشند.

براساس اطلاعات منتشر شده، استودیوی سیانید محتوای جدیدی از جمله چهار تیم شامل Black Orcs، Imperial Nobility، Chaos Renegades و Old World Alliance، یک بخش کمپین و بسیاری موارد دیگر را به نسخه‌ی سوم سری اضافه کرده است. بازی Old World Alliance در سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

0
0

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید