احتمالا تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits مجددا با تاخیر مواجه شود

۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

بازی Kena: Bridge of Spirits پس از معرفی رسمی توانست تبدیل به یکی از جالب‌ترین عناوین آینده‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ شود و بسیاری از بازی‌بازانی که به دنبال عناوین اکشن و ماجراجویی در دنیاهای فانتزی هستند، برای تجربه‌ی این اثر برنامه‌ریزی کنند. این عنوان در ابتدا یکی از بازی‌های زمان عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ بود اما با تاخیر در زمان انتشار مواجه شد و تاریخ آن به اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی موکول شد. حال به نظر می‌رسد که تیم توسعه‌ی بازی Kena: Bridge of Spirits قصد دارند مجددا زمان انتشار آن را به تاخیر اندازند.

اخیرا در وب‌سایت رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵، بازی Kena: Bridge of Spirits به عنوان یکی از بازی‌های انحصاری که در آینده منتشر می‌شوند فهرست شده اما با کمی دقت می‌توان دریافت که تاریخ عرضه‌ی این اثر به فصل زمستان سال ۲۰۲۱ میلادی موکول شده است.

باید در نظر داشت که احتمال دارد این تصویر فقط یک اشتباه تایپی باشد؛ زیرا تاکنون استودیوی امبر لب (Ember Lab) هیچگونه بیانیه‌ای در مورد تاخیر قطعی و یا احتمالی بازی را منتشر نکرده است. با این حال اگر از مشتاقان تجربه‌ی بازی Kena: Bridge of Spirits هستید، احتمالا باید خود را برای یک تاخیر در زمان عرضه‌ی دیگر تا فصل زمستان سال ۲۰۲۱ میلادی آماده کنید.

بازی اکشن و ماجراجویی Kena: Bridge of Spirits در زمان عرضه برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این بازی از به‌روزرسان رایگان به نسخه‌ی نسل نهمی پشتیبانی خواهد کرد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید