ویدئوی جذاب از مبارزه Nilin با دشمنان جدید | عنوان Remember Me

۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۵

بازی Remember Me با چند نمایش فوق العاده و صحبت های امیدوار کننده سازندگان ، دل بسیاری از طرفداران بازی های رایانه ای را به دست آورده . در ادامه شما همراهان سایت گیم فا می توانید تریلری جدید از این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید . در این نمایش چند دقیقه ای Nilin با انواع و اقسام دشمنان مبارزه می کند و همچنین از قابلیت های ویژه خود مثل غیب شدن بهره می برد .

قبل از دانلود تریلر می توانید بخش هایی کوتاه از پیش نمایش این بازی به قلم آقای محمد جبریایی که پیش تر در سایت گیم فا منتشر شد ، را بخوانید . ( با کمی دخل و تصرف )

بازی  Remember Me داستانی را در آینده بازگو می کند که پیشرفت روز افزون تکنولوژی باعث بروز مشکلاتی برای مردم شده . پیشرفتی که باعث کنترل خاطرات افراد توسط شرکت Memoreyes شده است . Nilin قهرمان بازی یکی از کارمندان سابق شرکت Memoreyes می باشد که در گذشته قابلیت شکارچی حافظه بودن را داشت . بعد از به وجود آمدن مشکلاتی برای این شخصیت ، وی حافظه خود را از دست داده و حال هدف اصلی Nilin این است که حافظه از دست رفته خود را بازگرداند ، افرادی که مسئول پاک کردن خاطرات وی بوده اند را پیدا کرده و هم این که بفهمد چگونه می تواند از قدرت خود برای شروع یک انقلاب علیه سازمان Memoreyes استفاده کند .

یکی از ویژگی های که در Remember Me همیشه سازندگان مانور بسیاری بر روی آن داده اند در مورد بخش مبارزات بازی می باشد که طبق اعلام تیم سازنده تجربه ای همچون مبارزات Batman : Arkham city را برای گیمرها تکرار خواهد کرد . همچنین در زمینه گرافیک Remember Me حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت و می توان آن را یکی از زیباترین بازی های سال ۲۰۱۳ نامید .

بازی Remember Me توسط Dontnod Entertainment ساخته می شود و در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ برای PC،PS3 و Xbox 360 به وسیله ی Capcom منتشر می شود .

 [jwplayer mediaid=”68503″]

دانلود با کیفیت بالا

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید