تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Unreal Life مشخص شد

۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

شرکت روم۶ (Room6) که در گذشته از عرضه‌ی نسخه‌ی غربی بازی Unreal Life خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق انتشار آن رونمایی کرد که می‌تواند خبر مهمی برای بسیاری از بازی‌بازان به حساب بیاید. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

استودوی هاکو سیکاتسو (Hako Seikatsu) و دو شرکت روم۶ و یوکازا (Yokaza) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Unreal Life را به عهده دارند، امروز در خبر خوبی اعلام کردند که نسخه‌ی غربی این بازی در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ خواهد رسید. این عنوان ابتدا در ماه می امسال در اختیار صاحبان ژاپنی نینتندو سوییچ قرار گرفته بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. همین امر موجب شد که تیم سازنده برای افزایش محبوبیت و هواداران این اثر اقداماتی نظیر عرضه‌ی چند به‌روزرسانی را انجام دهد و باید دید که آینده‌ی آن چگونه خواهد بود.

Unreal Life از سری عناوین ماجراجویی است که داستان دختری به نام ساکورا (Sakura) را روایت می‌کند. این دختر که در ابتدا فرد شادی به نظر می‌رسید، پس از وقوع حوادثی دلخراش حافظه‌اش را به کلی از دست می‌دهد و باید با این قضیه کنار بیاید. در همین راستا، او تصمیم می‌گیرد که سفری پرماجرا و هیجان انگیز را آغاز کند تا خاطرات کودکی‌اش را رفته رفته به یاد بیاورد. شما در این راه باید به ساکورا یاری رسانده و پازل‌های متنوعی را حل کنید. در برخی از ماموریت‌های این عنوان، باید به گذشته سفر کرده و در آن جا ماجراجویی کنید که این بخش‌ها تا به حال محبوبیت بازی‌بازان ژاپنی را به دنبال داشته است. در صورتی که شما از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Unreal Life را به هیچ وجه از دست ندهید. انتظار می‌رود که در روزهای آینده اطلاعات بیشتر به همراه چند ویدئو از این اثر در دسترس قرار گیرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید