بازی Mesh Dash به‌زودی برروی اندروید عرضه خواهد شد

۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی کوگارت گیمز (Qugart Games) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بازی Mesh Dash در آینده‌ای نزدیک برروی اندروید در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر در این خصوص به همراه یک تریلر باشید.

Mesh Dash عنوانی در سبک‌های معمایی و دوندگی بی پایان است که در تاریخی نامشخص برای سیستم عامل اندروید منتشر خواهد شد و بازی‌بازان از امروز می‌توانند نسبت به پیش خرید آن اقدام نمایند. در این بازی باید در جهانی عجیب و خیره کننده حضور یافته و هدایت یک توپ سریع را به دست بگیرید. هر چه پیشروی شما بیشتر شود، سرعت این توپ هم افزایش می‌یابد و این قضیه کارتان را به مراتب دشوارتر از قبل می‌کند. تیم سازنده سعی داشته است تا برای توسعه‌ی این اثر از عناوین آرکید و کلاسیک زیادی الهام بگیرد و باید دید که تا چه حد در این خصوص موفق خواهد بود.

کنترل این توپ تنها با دو انگشت کافی است و بازی از این لحاظ لذت فراوانی دارد. با یک انگشت می‌‌توانید توپ را تکان دهید و با انگشت دیگر، باید آن را به سرعت روی محل‌های مشخص شده‌ای بگذارید. سرعت و تمرکز در این بازی اهمیت فراوانی دارد و در صورت رعایت این فاکتورها، بی شک رکوردهای بی نظیری را از خود به جای خواهید گذاشت. نقشه‌های مختلفی نیز در منوی بازی وجود دارد و علاوه‌بر آن، موسیقی‌های گوناگون به هیجان شما اضافه می‌کند. در یکی از حالت‌های این عنوان قادر هستید تا رکورد خود را با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان به اشتراک گذاشته و آن‌ها را برای آغاز رقابت‌های داغ به چالش بکشید. همچنین برترین بازی‌بازان این بازی در جدولی نشان داده می‌شود و شما نیز می‌توانید با تلاش خود یکی از آن‌ها باشید.

ظاهرا Mesh Dash قرار است رایگان باشد، اما تبلیغاتی در آن نمایش داده می‌شود. به همین دلیل انتظار می‌رود که نسخه‌ی Premium و بدون تبلیغ آن نیز به فروش برسد. در خصوص عرضه‌ی نسخه‌ی iOS این بازی فعلا تصمیم گرفته نشده است و باید دید که واکنش تیم سازنده در این زمینه چه خواهد بود. در پایان می‌توانید ویدئویی از Mesh Dash را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید