بازی Distraint: Deluxe Edition برای اندروید تخفیف خورد

۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

تیم سازنده‌ی Distraint: Deluxe Edition امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی با تخفیف ویژه‌ای برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. علاوه‌بر آن، امروز برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان ویدئویی هم در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Distraint: Deluxe Edition عنوانی دوبعدی در ژانر ترسناک است که آن را باید نسخه‌ای تغییر یافته از بازی Distraint دانست. پس از مدت‌ها، تیم سازنده تصمیم گرفت که نسخه‌ی اصلی را با کیفیت و تجهیزات بسیار بیشتر برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دهد. در این بازی شما و دوستانتان وارد جهانی مخوف و پر از اتفاقات عجیب می‌شوید و تصمیم می‌گیرد که رمز و رازهای موجود در آن را کشف کنید تا به هدفتان دست یابید. اکثر ماموریت‌های بازی در مناطق تاریک جریان دارد و این قضیه به هیجان آن اضافه کرده است. البته کاراکترهای بازی بسیار بامزه هستند و طراحی آن‌ها به شکل جالبی صورت گرفته است. اصلی‌ترین هدف شما و گروهتان این است که به موضوعاتی در مورد انسانیت پی ببرید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سبک‌ها هستید، Distraint: Deluxe Edition را به هیچ وجه از دست ندهید.

یکی از نکات جالب توجه بازی Distraint: Deluxe Edition که بسیاری از بازی‌بازان نیز به آن پی بردند، صداگذاری خوب است. پازل‌های بی شماری هم در جریان بازی سر راهتان سبز می‌شود که حل کردن آن‌ها بسیار سرگرم کننده خواهد بود. در مجموع بازی با چند ساعت تلاش به اتمام می‌رسد، اما خود را آماده کنید تا از تک تک لحظات آن لذت ببرید.

بازی Distraint: Deluxe Edition از امروز تنها با قیمت ۱ دلار برروی سیستم عامل اندروید به فروش می‌رسد و بازی‌بازان به راحتی می‌توانند این مبلغ را پرداخت کرده و آن را دانلود کنند. در همین راستا، امروز تریلر تازه‌ای هم از بازی در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل تماشا و دریافت خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید