بازی Icewind Dale: Enhanced Edition برای اندروید تاخیر خورد

۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

سازندگان Icewind Dale: Enhanced Edition امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کردند که این بازی با تخفیف ویژه‌ای برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play) همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئوی تازه‌ای در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Icewind Dale: Enhanced Edition نسخه‌ای تغییر یافته از عنوانی به نام Icewind Dale است که اکنون با ویژگی‌های بسیار بیشتر برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد. تیم سازنده سعی داشته تا برای ساخت این اثر نقش‌آفرینی از بازی‌های کلاسیک فراوانی الهام بگیرد و این حرکت تا حد زیادی جواب داده است. به دلیل ساختاری که این بازی دارد، بهتر است که آن را روی تبلت تجربه نمایید. پس در صورتی که از دوست داران این سبک باشید، شاید Icewind Dale: Enhanced Edition بتواند عنوان ایده‌آلی برایتان باشد.

بازی Icewind Dale: Enhanced Edition تا قبل از امروز با قیمت ۴٫۴۹ دلار برروی سیستم عامل اندروید به فروش می‌رسید و حال با خبر شدیم که با تخفیف ۵۰ درصدی به دست بازی‌بازان می‌رسد. پس آن‌ها قادر هستند تا آن را با نصف قیمت دریافت و امتحان کنند. با توجه به این که افراد زیادی با این عنوان آشنایی ندارند، امروز تریلری هم از آن در دسترس قرار گرفت که در ادامه می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید