گیفت کارت
گیفت کارت

زندگی از دید یک سیاستمدار | نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Tropico 6

۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

اگر از دوست داران Tropico 6 باشید، حتما در جریان هستید که این بازی ابتدا سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. حال پس از گذشت یک سال شاهد انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نیز هستیم که در ادامه می‌توانید نقدها و نمرات آن را مطالعه کنید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Tropico آشنایی داشته و نسخه‌های آن را برروی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. ششمین نسخه‌ی این سری مثل همیشه با سبک‌های استراتژی و مدیریت خود توانست دوست داران این سری را ذوق‌زده کند. در این بازی باید هدایت فردی مهم را به دست گرفته و منطقه‌ی پهناور خود را به خوبی مدیریت کنید. به کار بردن راهبردهای سیاسی در این اثر حرف اول را می‌زند و در صورتی که با فکر خود پیش بروید، پیروز بسیاری از بخش‌ها خواهید بود. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانرهای ذکر شده هستید، Tropico 6 را به هیچ عنوان از دست ندهید. نکته‌ی جالب در خصوص این نسخه، تنوع بالای آن است که نباید به سادگی از آن عبور کرد. برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید نقدها و بررسی آن به قلم محمد آریامقدم را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

قابل ذکر است که دو شرکت لیمبیک اینترتینمنت (Limbic Entertainment) و کالیپسو (Kalypso) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Tropico 6 را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هر گونه بخش آنلاین و چند نفره بوده و تمام بخش‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر نیز در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

Switch Player 8/10

می‌دانستیم که Tropico 6 چه عنوان جذابی است و خیلی دوست داشتیم که آن را برروی کنسول نینتندو سوییچ تجربه نماییم. حال این اتفاق رخ داده است و بازی‌بازان و دوست داران ژانر استراتژی می‌توانند لحظات لذت‌بخشی را در آن سپری کنند. متاسفانه برخی از بخش‌های این بازی کمی پیچیده است و توضیحی هم در مورد آن‌ها ارائه نشده است. به جز این، مشکل خاصی در Tropico 6 دیده نمی‌شود.

nintendolife 7/10

از انتشار بازی Tropico 6 برروی کنسول نینتندو سوییچ بسیار خوشحال هستیم و امیدواریم که بازی‌بازان نیز از آن استقبال کنند. بازی در قسمت‌هایی از گیم‌پلی دچار مشکل می‌شود و در چند جای دیگر هم سرعت آن تغییر می‌کند که این موضوع چندان قابل درک نیست. البته Tropico 6 حالت‌های سرگرم کننده و اعتیاد آور فراوانی دارد که ساعت‌ها ما را درگیر کرد. در این اثر پرمحتوا به راحتی مشغول خواهید شد و نکته‌ی خوب این است که برخلاف دیگر عناوین این سبک، استرسی به بازی‌باز وارد نمی‌شود. اگر تحمل برخی از نواقص مربوط به گیم‌پلی این بازی را دارید، پس آن را از دست ندهید.

GOD IS A GEEK 6.5/10

Tropico 6 برروی کنسول نینتندو سوییچ محتویات بی شماری دارد و علاوه بر آن، قابلیت شخصی‌سازی برای بازی‌بازان فراهم است. باگ‌ها و مشکلات عجیبی در جریان بازی مشاهده می‌شود و امیدوار هستیم که تیم سازنده فورا نسبت به رفع آن‌ها اقدام نماید.

همچنین دیگر منتقدان نظیر multiplayer.it به این بازی نمره‌ی ۶٫۸ داده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید