اطلاعاتی از آخرین بسته الحاقی Nioh 2 منتشر شد

۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

امروز روز شلوغی برای کوئی تکمو (Koei Tecmo)، ناشر بازی Nioh 2 بوده است؛ این شرکت در ابتدا از نسخه‌ی The Complete این عنوان که برروی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، رونمایی کرد و سپس خبر از عرضه‌ی The Nioh Collection برروی پلی‌استیشن ۵ داد. البته در این میان، بازی‌بازان نسل هشتمی این بازی نیز از یاد نرفتند و سازندگان اطلاعاتی از آخرین بسته الحاقی منتشر کردند. همراه گیمفا باشید.

سومین بسته الحاقی بازی Nioh 2 که The First Samurai نام دارد و در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۹ (۱۷ دسامبر ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد. این بسته ماموریت‌ها و درجه‌ی سختی جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) به هواداران وعده می‌دهد که این بسته حتی “باتجربه‌ترین بازی‌بازان” را نیز به چالشی سخت می‌کشد.

در حالی که هنوز جزییاتی از سلاح‌ها، ارواح محافظ و دیگر موارد این بسته نداریم اما اطلاعاتی از بخش داستانی آن منتشر شده است. قهرمان داستان بار دیگر به گذشته برمی‌گردد و از “سرزمین جوانان افسانه‌ای” دیدار می‌کند؛ افرادی که “یک اونی (موجودی افسانه‌ای در فولکلور ژاپنی شبیه به غول)” را شکست داده‌اند. ما در این بسته اطلاعات بیشتری از Otakemaru، کسی که واقعا اولین سامورایی است، به دست می‌آوریم و از راز Sohayamaru با خبر می‌شویم.

مهم‌تر از همه‌، این است که بسته‌ الحاقی The First Samurai، داستان قهرمان بازی را به پایانی واقعی می‌رساند؛ ماجراجویی که اگرچه پرشده از احساسات متعددی بود، اما چگونه به پایان رسیدن آن بسیار جالب‌توجه است. بازی Nioh 2 هم‌اکنون دو بسته الحاقی دیگر نیز دارد؛ The Tengu’s Disciple و Darkness in the Capital. این عنوان هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید