موزه‌ی موسیقی | نقدها و نمرات بازی Kingdom Hearts: Melody of Memory

۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

بازی Kingdom Hearts: Melody of Memory بالاخره امروز برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم استقبال نسبتا خوبی از آن به عمل آمده است. در همین راستا، در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات این اثر باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Kingdom Hearts آشنا هستند و آن را تجربه کرده‌اند. حال جدیدترین نسخه‌ی این سری Kingdom Hearts: Melody of Memory نام دارد که با سبک‌های اکشن و موسیقی محور خود می‌تواند رضایت عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را جلب نماید. در این عنوان قادر هستید تا از میان ۲۰ شخصیت به انتخاب یکی پرداخته و وارد صحنه‌های نبرد شوید. بیش از ۱۴۰ موسیقی در این بازی وجود دارند که انتخاب هر یک به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. بخش آنلاینی هم در این بازی به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. در کل می‌توان نتیجه گرفت که این نسخه از لحاظ سبک و گیم‌پلی تفاوت‌های فراوانی با گذشته دارد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانرهای گفته شده هستید، Kingdom Hearts: Melody of Memory را به هیچ وجه از دست ندهید. چندی پیش دموی این اثر در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

قابل ذکر است که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Kingdom Hearts: Melody of Memory را به عهده داشته است. حال باید دید که واکنش بازی‌بازان و علاقه‌مندان به سری Kingdom Hearts در خصوص این نسخه چه خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون این اثر نیز منتشر کرده‌اند که در پایان مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

Trusted Reviews 9/10

Kingdom Hearts: Melody of Memory را باید عنوان ارزشمندی از سری Kingdom Hearts به شمار آورد که بی شک توجه عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جلب خواهد کرد. این بازی درخشش و تجربه‌ی تیم سازنده را نشان می‌دهد و بابت این قضیه به آن‌ها تبریک می‌گوییم. موسیقی‌های این عنوان را می‌توان بهترین ویژگی‌ آن به حساب آورد که بسیار شنیدنی و هیجان انگیز هستند.

OG 9/10

در مجموع Kingdom Hearts: Melody of Memory تجربه‌ی خاص و منحصربه‌فردی برای ما بود. واضح است که تیم سازنده زحمت فراوانی برای گیم‌پلی این بازی کشیده است و رمز و رازهای بی شماری در آن یافت می‌شود. بازی با توجه به قیمتی که دارد، کاملا برای امتحان ارزشمند است و آن را به همه‌ی بازی‌بازان توصیه می‌کنیم.

Impulsegamer 8.6/10

تیم سازنده برای ساخت Kingdom Hearts: Melody of Memory، بسیاری از خصوصیات عناوین کلاسیک و مدرن را به کار برده و این قضیه به جذابیت‌های آن اضافه کرده است. در صورتی که از دوست داران سری Kingdom Hearts باشید، کاراکترهای این نسخه برایتان خاطره انگیز خواهند بود. قطعا این عنوان برای عاشقان آثار اکشن و موسیقی محور اعتیادآور خواهد بود.

IGN ITALIA 8.5/10

اگر علاقه‌مند به موسیقی‌های متنوع هستید، Kingdom Hearts: Melody of Memory بهترین انتخاب برایتان خواهد بود. بدون شک این بازی یکی از برترین عناوین موسیقی محوری است که تا به حال تجربه کرده‌ایم و امیدواریم که سازندگان برای آینده‌ی آن هم برنامه‌های خوبی داشته باشند.

Game Informer 8/10

موسیقی‌های بازی Kingdom Hearts: Melody of Memory بر ذهن بازی‌بازان تاثیر می‌گذارد و آن‌ها را هیجان‌زده می‌کند. این باعث می‌شود که آن‌ها در آینده باز هم به سراغ این عنوان بروند و از تجربه‌ی آن لذت ببرند. در یکی از بخش‌های این اثر می‌توانید بازی را تا آن جا که می‌توانید ادامه داده و رکوردها را جابه‌جا کنید. این حالت برای ما بسیار جذاب بود و توصیه می‌کنیم که آن را از دست ندهید. موسیقی‌های دیگری هم برای این بازی هستند که در ادامه باید نسبت به باز شدنشان اقدام نمایید.

PSU 7.5/10

مشخص نیست که Kingdom Hearts: Melody of Memory دقیقا به چه منظوری ساخته شد؛ چرا که با نسخه‌های گذشته زمین تا آسمان فرق دارد. با این حال، مطمئن هستیم که طرفداران این سری و سبک‌های اکشن و موسیقی محور خیلی زود به آن اعتیاد پیدا می‌کنند. موسیقی‌های گوش‌نوازی در این عنوان وجود دارد که برخی از آن‌ها از دیگر آثار مهم آورده شده است. محیط بازی و به طور کلی گیم‌پلی آن هم کمترین نقص را دارد و این قضیه موجب افزایش هواداران آن در آینده‌ای نزدیک خواهد شد. بسیار مشتاق هستیم که ببینیم تیم سازنده چه به‌روزرسانی‌هایی را برای آن در دسترس قرار می‌دهد.

Millenium 7.5/10

سازندگان از شخصیت‌ها و نقشه‌های نسخه‌های قبلی سری Kingdom Hearts برای Kingdom Hearts: Melody of Memory استفاده کرده‌اند که در مجموع عملکرد آن‌ها در این زمینه را باید مثبت دانست. البته سبک بازی به کلی تغییر کرده است و موسیقی در آن حرف اول را می‌زند. موسیقی‌های این اثر در ژانرهای گوناگونی هستند و برای بسیاری از افراد هیجان انگیز خواهند بود.

HARDCORE GAMER 7/10

در زمینه‌ی موسیقی و فضای بامزه، Kingdom Hearts: Melody of Memory بسیار موفق عمل کرده است. گیم‌پلی این عنوان بسیار سریع بوده و همین باعث هیجان بالای آن است. اگر مشکلات و برخی از باگ‌های این نسخه را نادیده بگیریم، می‌توانیم از موسیقی‌های فوق‌العاده‌ی آن لذت ببریم.

comicbook 6/10

سبک بازی Kingdom Hearts: Melody of Memory نسبت به نسخه‌های گذشته با تغییرات گسترده‌ای همراه شده است و ای کاش این اتفاق هرگز رخ نمی‌داد. به هر شکل بازی تا حد زیادی بامزه است و فکر می‌کنیم که علاقه‌مندان متعصب به این سری از آن استقبال کنند. موسیقی‌های این نسخه هم می‌تواند رضایت‌بخش و شنیدنی به حساب بیایند. ما از تجربه‌ی مجدد این نسخه صرف نظر کردیم و منتظر نسخه‌ی بعدی سری Kingdom Hearts هستیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید