پیام کنسل کردن سفارش بازی Cyberpunk 2077 برای بسیاری از کاربران پلی‌استیشن ۴ به اشتباه ارسال شد

۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

آیا بازی Cyberpunk 2077 واقعاً در ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد؟ خب، این موضوع به نظر می‌رسید که تقریباً قطعی است، اما پس از یک تاخیر غیر منتظره دیگر (خیلی غیرمنتظره حتی افرادی که روی آن کار می‌کردند از این موضوع اطلاع نداشتند تا اینکه ظاهراً این اتفاق افتاد، این امر به عدم اطمینان برمی‌گردد. برای کسانی که بازی را به صورت دیجیتال از قبل برای کنسول پلی‌استیشن ۴ سفارش داده‌اند، احتمالاً اعلان‌هایی مبنی بر تمایل برای لغو سفارش خود را به دلیل تأخیر دریافت کرده‌اند. اگر آن را از قبل سفارش نداده‌اید ، به هر حال ممکن است آن پیام را دریافت کنید.

غیر معمول نیست که پس از تأخیر از این پیام‌ها دریافت کنید، پیش خریدهای دیجیتالی در سیستم عامل سونی لغو می‌شوند. بسته به میزان تأخیر‌، می‌تواند به صورت خودکار نیز باشد. به نظر می‌رسد در این مورد‌، سونی انتخابی از آنچه می خواهید انجام دهید را ارائه می‌دهد. در یک پیچ و تاب جالب، به نظر می‌رسد که پیام لغو پیش خرید برای بسیاری از کاربرانی که در واقع، بازی را از قبل سفارش ندادنئ نیز ارسال شده است! به عنوان مثا ، یکی از نویسندگان صنعت گیم به نام  Twisted Voxel گفت که او پیام را دریافت کرده است، هرچند عنوان را قبلاً در PSN از قبل سفارش نداده است و پیام‌هایی به چندین کاربر در ردیت (Reddit) وجود دارد که همان حرف را می‌زنند. واضح است که این فقط یک اشکال از طرف سونی است، اما باعث ایجاد شایعات بسیاری شد. بازی Cyberpunk 2077 قرار است در ماه دسامبر راه منتشر شود و پیش خرید Cyberpunk 2077 شما تاریخ انتشار جدیدی دارد و اکنون در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر سال ۲۰۲۰) در دسترس خواهد بود. اگر نمی خواهید منتظر بمانید، می‌توانید پشتیبانی مشتریان سونی تماس بگیرید و از طریق ما ، سفارش خود را لغو  و بازپرداخت کامل را دریافت کنید.  در صورتی که تا ۱۰ دسامبر سال ۲۰۲۰ از اقدامی انجام ندهید، فرض می‌شود که مایلید سفارش خود را حفظ کنید. لغو سفارش شما همچنین هدیه ای را که با خرید در زمان پیش سفارش اعطا شده لغو می‌کند.

بازی Cyberpunk 2077 اکنون قرار است در ماه دسامبر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و گوگل استدیا راه اندازی شود. نسخه‌های کنسول‌های نسل نهمی هم به‌زودی منتشر می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید