دو قاتل جدید بازی Dead By Daylight معرفی شدند

۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

اگرچه بازی Dead by Daylight مجموعه گسترده‌ای از قاتلان برجسته از شاخص‌ترین فیلم‌های ترسناک سینما را نشان می‌دهد، بهیویر اینتراکتیو (Behavior Interactive) همچنین تمایل به ایجاد مجموعه‌ی قاتلان را دارد. از افسانه‌های ژاپنی الهام گرفته از Oni و گریه ناخوشایند طاعون ، تا Blight که اخیراً منتشر شده و سرم‌های فاسدش ، روشن است که ذهن های Dead by Daylight در پشت آستین های خود ایده های وحشتناک زیادی دارند.

توسعه‌دهندگان بازی اخیراً اعلام کرده است که به روزرسانی “A Binding of Kin” گسترش یافته است، که یک جفت قاتل جدید را با نام “The Twins” به ارمغان می‌آورد. معرفی این دو نفر که از طریق یک تیزر سینمایی به نمایش درآمده است، به راحتی یکی از خطرناک‌ترین قاتلان در مجموعه‌ی Dead by Daylight هستند که تاکنون نمایش داده شدند. برای کسانی که فکر می‌کنند چگونه یک بازیکن قادر به کنترل همزمان دو هیولا است، تریلر برخی نکات در مورد چگونگی بازی ادغام هر دو موجود در قالب یک قاتل واحد نشان می‌دهد. این تیزر در حالی آغاز می‌شود که دو بازمانده در حال باز کردن یک جعبه هستند، صدای جیغ کلاغ‌ها و خش خش بوته‌ها در پس زمینه نشان می‌دهد که این جفت تنها نیستند. هیولایی کوچک و به اندازه‌ی کودک از مه بیرون می‌آید و به چشم یکی از بازماندگان پنجه می‌کشد در حالی که دیگری با ترس به او نگاه می‌کند. پس از این موجود یک دشمن به اندازه‌ی بزرگسالان با سوراخ شکافی در قفسه سینه و یک داس در دست خود دنبال می‌شود. قبل از اینکه به موجود کوچک اجازه دهد تا از تنه‌ی خود بالا رفته و به داخل زخم در قفسه‌ی سینه خود فرو برود، بازمانده مبارز را می‌کشد. می‌توانید این ویدیو را در دنباله ببینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

به نظر می‌رسد هر دو هیولا یک قاتل را تولید می‌کنند، با تیزر تبلیغاتی مشخص می‌شود که می توان قبل از این که خواهر و برادر بزرگتر خود را به پایان برساند، دوقلوی کوچکتر را برای ناتوانی بازماندگان فرستاد. این قطعاً یک پویایی جالب و جدید است که می‌تواند باعث ایجاد برخی از مسابقات Dead by Daylight شود، به ویژه اینکه یک بازمانده با یک دوقلو در حالی که دیگری به تعثیب بازی‌باز دیگر می‌رود می‌تواند موقعیت‌های تاکتیکی منحصر به فردی ایجاد کند. همچنین یک بازمانده کاملاً جدید به Twins ملحق خواهد شد. معرفی یک قاتل جدید به صفوف Dead by Daylight در حال حاضر حرکتی مناسب به نظر می‌رسد، مخصوصاً با بازی ای که قرار است کنسول‌های نسل نهمی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ منتقل شود. گفته می‌شود که این کنسول‌های جدید تعدادی از نسخه‌های پیشرفته را تجربه می‌کنند، از جمله تصاویر بصری پیشرفته، زمان بارگذاری بهتر و برخی تغییرات اساسی در نقشه‌های بازی از جمله موارد جدید است. به نظر می‌رسد که رفتار برای اطمینان از اینکه تجربه‌ی نهایی Dead by Daylight بسیار کامل و پربار باشد. بازی Dead by Daylight هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ در دسترس است که نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس و اس در زمان انتشار کنسول‌ها راه اندازی می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید