فیل اسپنسر بازی Elden Ring را تجربه کرده است و آن را جاه‌طلبانه‌ترین اثر میازاکی می‌داند

۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵

بازی بعدی هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، خالق عناوین Bloodborne و Dark Souls، با نام Elden Ring در دست ساخت قرار دارد و طرفداران شدیداََ منتظر اطلاعات بیشتر هستند. مطمئناََ خبر جدید منتشر شده از طریق مصاحبه‌ی وبسایت گیم‌اسپات (Gamespot) با آقای فیل اسپنسر (Phil Specner) هایپ پیرامون این اثر را دوچندان می‌کند.

وقتی گیم‌اسپات از اسپنسر پرسید که چقدر از Elden Ring را دیده است، وی در جواب گفت:

من در حقیقت مقدار زیادی از این اثر را دیده‌ام و حتی آن را بازی کرده‌ام.

آقای اسپنسر توضیح داد که نمی‌تواند بیش از این در مورد Elden Ring صحبت کند اما در مورد عظمت و اهمیت این اثر گفت:

به عنوان شخصی که در دهه‌ی گذشته تمامی بازی‌های میازاکی را تجربه کرده‌ام باید بگویم که به وضوح عنوان جدید میازاکی جاه‌طلبانه‌ترین اثری به حساب می‌آید که تا به این لحظه توسط او توسعه پیدا کرده است. من عاشق مکانیک‌های جدیدی هستم که او و تیمش در گیم‌پلی اعمال کرده‌اند. همچنین کار کردن با یک خالق دیگر در زمینه‌ی داستانی نیز بسیار تاثیرگذار بوده است.

منظور اسپنسر از خالق دیگر جورج آر.آر مارتین (George R.R Martin) است که برروی ستینگ و افسانه‌های روایت شده در این اثر کار می‌کند. همچنین آقای اسپنسر متذکر شد که میازاکی با Elden Ring افق‌های سبک خود را گسترش می‌دهد. همچنین وی متذکر شد که میازاکی و تیمش در مورد پروژه‌های در دست ساخت خود بسیار پرشور هستند و تمام توانایی‌های خود را به کار می‌برند.

بر اساس اعلانات قبلی بازی Elden Ring در تاریخ نامعلومی برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد اما به دلیل طولانی شدن پروسه‌ی توسعه احتمالاََ شاهد انتشار نسخه‌ی ارتقاء یافته‌ی این اثر برروی کنسول‌های نسل بعدی نیز باشیم.

2
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید