به‌روزرسان فصل ۱۲ Call of Duty: Mobile منتشر شد

۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

فصل دوازدهم بازی Call of Duty: Mobile امروز عرضه خواهد شد و به تازگی توسعه‌دهنده‌ی بازی، اطلاعاتی را مربوط به این فصل در اختیار بازی‌بازان قرار داده است.

با عرضه‌ی اکس‌باکس سری اکس و اس و همچنین فاصله‌ی یک روزه تا عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، بازی‌بازان منتظرند تا وارد نسل بعد شوند و بازی‌های خود را با کیفیت و نرخ فریم بالاتر تجربه کنند. یکی از عناوین بزرگی که آغاز این نسل را کلید می‌زند، Call of Duty: Black Ops Cold War است که برای پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس|اس بهینه خواهد شد. البته این بازی از تعداد محدودی نقشه‌ی چندنفره در آغاز بهره خواهد برد و هواداران امیدوارند که مانند Call of Duty: Mobile و Call of Duty: Modern Warfare، شاهد به‌روزرسانی‌های فصلی و عرضه‌ی نقشه‌های جدید به صورت رایگان باشیم.

فصل دوازدهم Call of Duty: Mobile امروز آغاز شده است و تم اصلی این فصل که Going Dark نام دارد، نقشه‌های شبانه به مانند Modern Warfare است. همچنین یکی از نقشه‌های Modern Warfare به نام Hackney Yard هم قرار است به بازی بازگردند. Hackney Yard یکی از نقشه‌هایی است که شامل حالت Night خواهد بود. دو نقشه‌ی دیگر هم Crash و Summit هستند. در این حالت شما باید از عینک‌های دید در شب استفاده کنید، چرا که نقشه بسیار تاریک است. یک SMG جدید به نام AGR 556 هم به بازی استفاده شده است و کسانی که Premium Pass بازی را خریداری کرده‌اند، اسکین‌های جدیدی برای کاپیتان پرایس و Ghost دریافت خواهند کرد. فصل دوازدهم محتوای بیشتری هم خواهد داشت که در آینده به بازی اضافه خواهند شد. ظاهرا Going Dark برای هر قشری، محتوای مناسبی دارد.

با وجود اینکه Call of Duty: Mobile از کمپین تبلیغاتی برادر کنسولی خود بی‌بهره است، اما هنوز هم به موفقیت بزرگی تبدیل شده است. در واقع، این بازی یکی از کلیدهای اصلی اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) در رسیدن به درآمد ۱ میلیارد دلاری از طریق پرداخت درون برنامه‌ای در سه ماه گذشته بوده است. Call of Duty: Mobile در حال حاضر برروی سیستم عامل‌های اندروید و IOS در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید