بازی Sam & Max Save the World Remastered معرفی شد

۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

استودیوی اسکان‌کیپ گیمز (SkunKape Games) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی Sam & Max Save the World Remastered پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Sam & Max Save the World Remastered از سری عناوین ماجراجویی است که نسخه‌ی اصلی آن چند سال قبل در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته بود و استقبال نسبتا خوب آن‌ها را هم در پی داشت. حال نسخه‌ی جدید با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار و در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۹ (۲ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این عنوان قرار است از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، لهستانی، مجارستانی و روسی پشتیبانی کند تا بازی‌بازان از بیشتر نقاط جهان قادر به تجربه‌اش باشند.

این برای تیم سازنده پایان کار نیست و آن‌ها تصمیم دارند تا سایر نسخه‌های سری Sam & Max همچون Sam & Max: Beyond Time and Space و Sam & Max: The Devil`s Playhouse را هم بازسازی کنند. حال باید منتظر بود و دید که این تیم چه عمکلکردی را در آنیده از خود به جای خواهد گذاشت.

بازی Sam & Max Save the World Remastered در خصوص دو شخصیت دوست داشتنی است که همواره ماجراجویی‌های هیجان انگیزی را با هم دارند. سم (Sam) که یک کارآگاه ماهر به حساب می‌آید، این بار در تلاش است تا پرونده‌ی مرموز دیگری را بررسی کرده و دوستش یعنی مکس (Max) که یک خرگوش است، در این راه به وی یاری خواهد رساند. تا به حال کتاب‌هایی هم از این دو کاراکتر به چاپ رسیده که به محبوبیت هم دست یافته‌ است.

از تغییرات این نسخه نسبت به گذشته باید به بهبود عملکرد گرافیکی و کیفیت بازی و همچنین اضافه شدن چندین موسیقی تازه اشاره داشت. معماها هم درگیر کننده‌تر از قبل هستند تا همه چیز برای تجربه‌ی یک اثر بازسازی شده‌ی خوب آماده باشد. از داستان Sam & Max Save the World Remastered نیز نباید به سادگی عبور کرد؛ چرا که بازی‌بازان را تا لحظات آخر کنجکاو نگه می‌دارد.

در خصوص انتشار سایر نسخه‌های این عنوان خبری در دست نیست، اما در صورت دریافت جزئیات بیشتر پیرامون Sam & Max Save the World Remastered، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. امروز تریلری هم از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید