گیفت کارت
گیفت کارت

به دنبال سرنوشت | نقدها و نمرات بازی Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice

۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

بازی Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice بالاخره چند روز قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متنوعی پیرامون آن عرضه شده است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا مروری بر نقدها و نمرات این اثر داشته باشیم.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice از سری عناوین جالب در سبک ماجراجویی به صورت Point and Click است که در آن باید هدایت شخصیتی دوست داشتنی را به دست گرفته و راهی سفری پر ماجرا و هیجان انگیز شوید. وی که اعتقاد فراوانی به سرنوشت دارد، تصمیم می‌گیرد که بیشتر در خصوص این قضیه آگاه شود و سفرش هم به همین دلیل است. او در بین راه با افراد زیادی ملاقات کرده و به تجربیات خود اضافه می‌کند. سپس دشمنان زیادی پیدا می‌کند که می‌خواهند مانع اهدافش شوند. تا به حال نسخه‌هایی از سری Leisure Suit Larry در دسترس قرار گرفته که اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. بنابراین اگر شما هم از علاقه‌مندان به این بازی‌ها هستید، Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice را به هیچ وجه از دست ندهید.

لازم به ذکر است که دو استودیوی کریزی بانچ (Crazy Bunch) و اسمبل اینترتینمنت (Assemble Entertainment) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هر گونه بخش آنلاین و چند نفره بوده و تمام حالت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز منتقدان مشهور حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این اثر نیز منتشر کرده‌اند که در ادامه مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

RAGE quit.gr 9.1/10

در طی سال‌های اخیر، عناوین زیادی در سبک ماجراجویی به صورت Point and Click در دسترس قرار گرفته بود، اما Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice را باید در نوع خود بهترین دانست. این عنوان دنباله‌ی خوبی برای سری Leisure Suit Larry است و به همین دلیل، آن‌ را به تمام بازی‌بازان توصیه می‌کنیم؛ چرا که عقیده داریم ساعت‌ها با آن سرگرم خواهند شد.

Impulsegamer 8.8/10

واضح است که بازی Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice مناسب همه‌ی بازی‌بازان نیست، اما آن را به تمام دوست داران آثار ماجراجویی پیشنهاد می‌کنیم. این بازی خاطرات بسیاری از بازی‌بازان قدیمی را زنده می‌کند. پس از گذشت سال‌ها، تیم سازنده تصمیم به ساخت دنباله‌ی این سری گرفت و باید گفت که در این زمینه کاملا به موفقیت رسیده است. برخلاف باور عمومی، برخی از بخش‌های این عنوان بیش از حد دشوار است و بازی‌بازان را حسابی به چالش خواهد کشید.

SCREEN RANT 8/10

در Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice داستان خوبی را شاهد هستیم و تیم سازنده توانست دنباله‌ی مناسبی را برای نسخه‌های پیشین در نظر بگیرد. معتقد هستیم که علاقه‌مندان به ژانر ماجراجویی و یا سری ذکر شده می‌توانند اوقات خوشی را با این بازی سپری کنند. صحنه‌های بامزه‌ و دوست داشتنی فراوانی هم در این نسخه رقم می‌خورد که نباید آن‌ها را از دست داد.

CUBED 3 5/10

به نظر ما نسخه‌های قبلی سری Leisure Suit Larry بسیار بهتر از Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice بود و این بازی انتظارات بسیاری از افراد و به خصوص طرفداران را برآورده نخواهد کرد. در این بازی به خوبی به قهرمان آن پرداخته نشده است و طراحی شخصیت‌ها می‌توانست بهتر از این صورت گیرد. پازل‌ها هم مانند سابق چالش برانگیز و درگیر کننده نیستند و خیلی زود از آن‌ها خسته خواهید شد. اگر از دوست داران بازی‌های ماجراجویی هستید، پیشنهاد ما این است که به سراغ دیگر آثار مطرح در این سبک بروید.

 

همچنین دیگر منتقدان نام آشنا نظیر PC Games به این بازی نمره‌ی ۶ داده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید