یک ماجراجویی معنوی | نقدها و نمرات بازی The Pathless

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

چندی پیش وبسایت‌های تحلیلی بازی‌های ویدیویی شروع به انتشار نقد و بررسی‌های خود از عنوان The Pathless کرده‌اند. ما خلاصه‌ای از نتایج این بررسی‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم.

عنوان ماجراجویی اسطوره ای The Pathless در مورد یک کمان‌دار و عقابش در یک جنگل عظیم است. بازی‌بازان در نقش شکارچی که استاد تیراندازی با کمان است را بر عهده می‌گیرند که برای برطرف کردن نفرین تاریکی که جهان را درگیر می‌کند به یک جزیره‌ی عرفانی سفر می‌کند. شکارچی باید با همراهی عقابش ارتباط ارواح فاسد را شکار کند و به نوبه‌ی خود مراقب باشد که شکار نشود. بازی‌بازان جنگل‌های مه آلود پر از اسرار را کشف می‌کنند، معماها را در ویرانه‌های باستانی حل می‌کنند و در نبردهای حماسی آزمایش می‌شوند. پیوند بین شکارچی و عقاب و سرنوشت جهان در تعادل قرار دارد.

شما در ادامه خلاصه‌ای از نتایج بررسی‌های وبسایت‌های معتبر گیمینگ را می‌خوانید:

Press Start Australia – 9/10
عنوان The Pathless ماجراجویی مستقل عالی بعدی است. لذت بسیاری در دنیای هنری آن و مکانیک‌های جابه‌جایی منحصر به فردش نهفته و بدون هیچ شکی استودیوی جاینت اسکوید (Gian Squid) به موفقیت دست پیدا کرده است. اگر شما قصد دارید تنها یک اثر انحصاری که AAA نیست را برای پلی‌استیشن نسل بعدی انتخاب کنید، این بازی را خریداری کنید.
IGN – 8/10
بازی The Pathless سیستم جابه‌جایی ساده اما سرگرم‌کننده‌ای را با دنیایی پر از موارد مخفی برای کشف ترکیب می‌کند.
GameSpot – 7/10
اساس عنوان The Pathless بر اساس قدرتش در مکانیک‌های اکتشاف آزادانه، جابه‌جایی راضی‌کننده و حل پازل‌ها شکل گرفته است. برخی اوقات این موارد بیش از حد تکرار می‌شود اما نوع اصلی گیم‌پلی خود را به اوج و بیشترین میزان ممکن ارتقاء می‌دهد. اثر The Pathless بازی کمیابی است که حتی اگر از آن‌ چیزی هم نخواهید مواردی بیشتر از انتظارتان برای ارائه دارد و این باعث خاص شدنش می‌شود.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید