بازی Call of Duty Warzone با نرخ ۶۰ فریم برروی پلی‌استیشن ۵ اجرا خواهد شد

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

با عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵، بسیاری از طرفداران بازی Call of Duty: Warzone مشتاقانه می‌توانند ببینند که آیا تغییری در پلتفرم جدید ایجاد شده است یا خیر. این کنسول با تبلیغات گرافیکی پیشرفته، زمان بارگیری سریع‌تر و بسیاری از ویژگی‌های مفید دیگر را دارد که حتی ساخت فعلی Call of Duty: Warzone می‌تواند از آن‌ها استقبال کند.

پلی‌استیشن ۵ با تقاضای زیادی روبه‌رو است و طرفداران زیادی برای تهیه‌ی این کنسول تلاش می‌کنند. بازی Call of Duty: Warzone در هنگام راه اندازی اولیه‌ی این کنسول برای بسیاری از کاربران بارگیری می‌شود. Call of Duty: Warzone عنوانی بسیار محبوب است و بازیبازان منتظر تجربه‌ی نرم‌تری از یک کنسول رده بالاتر نسبت به تنظیمات قبلی خود خواهند بود. هنگامی که بازیبازان ویژگی‌های جدید را کشف می‌کنند، یک ویدیوی جدید توسط JackFrags بازی را بر روی کنسول جدیدی شرکت سونی آزمایش می‌کند منتشر شده است. زیرا مقایسه‌ی مستقیمی بین نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو و پلی‌استیشن ۵ وجود دارد. یکی از تست‌های اولیه که او سعی می‌کند مقایسه‌ی بازی Call of Duty: Warzone است که زمان بارگذاری را نشان می‌دهد. سرعت بارگذاری استاندارد برای پلی‌استیشن پرو ۲۵ ثانیه بود، در حالی که پلی‌استیشن ۵ بازی را تقریباً در ۱۷ ثانیه بارگذاری کرد. بعد از چند آزمایش اولیه، JackFrags به این نتیجه رسید که نسخه‌ی فعلی پلی‌استیشن ۵ از Warzone نسخه‌ی سازگار با قابلیت Backaward پلی‌استیشن در کنسول پلی‌استیشن ۵ است. بازی به طور کلی در هر دو سیستم عامل یکسان به‌نظر می‌رسد و این نشان دهنده‌ی این موضوع است که با توجه به اینکه پلی‌استیشن ۵ در صورت فرصت داشتن گرافیک ۴k را بارگیری خواهد کرد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

یکی از تفاوت هایی که JackFrags متوجه آن شد این بود که Call of Duty: Warzone در پلی‌استیشن ۵ دارای نرخ ثابت ۶۰ فریم بر ثانیه در تمام مراحل بازی بود. در حالی که پلی‌استیشن ۴ پرو با همان سرعت اجرا می‌شود، لحظات آشفته در طول بازی اغلب فریم بازی را به ۵۰ کاهش می‌دهد. این به ویژه در پلی‌استیشن ۴ در حالت‌های بازی مانند Halloween Zombie Royale مشهود بود. هنوز هم ، عملکرد واضح و شفاف این امیدواری را فراهم می‌کند که وقتی توسعه دهنده فرصت ایجاد نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان محبوب بتل رویال را پیدا کند، این بازی روان‌تر خواهد شد. این امر در مقایسه با سیستم‌های قبلی به عنوان یک بسته‌ی سخت افزاری سنگین‌تر نسبت به پلی‌استیشن ۴، به تجربه‌ی بهتری منجر می‌شود.

قرار است پلی استیشن ۵ از ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) در ایالات متحده عرضه شود. یک هفته بعد نیز در انگلیس و اروپا این کنسول نسل بعدی منتشر می‌شود. محبوبیت کنسول جدید همچنان در حال افزایش است، که ممکن است خرید هرچه به تاریخ عرضه نهایی نزدیک شود دشوارتر باشد. بازی Call of Duty: Warzone برای پلتفرم  رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید