تاریخ انتشار نسخه‌ی استیم Ghostbusters: The Video Game Remastered اعلام شد

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

اگرچه حالا هالووین امسال را پشت سر گذاشته‌ایم، اما اگر هنوز هم به دنبال یک بازی دیگر با حال و هوای هالووین هستید، بد نیست عنوان Ghost Busters: The Video Game Remastered را نیز به لیست خود اضافه کنید. بازی‌های این مجموعه قطعاً عناوین درخشان صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب نمی‌شوند، اما خوشبختانه نسخه‌ی اول یک بازی بسیار خوب است که به لطف انتشار نسخه‌ی ریمستر شده‌، می‌توانید آن را با بهترین کیفیت دوباره تجربه کنید. این عنوان که ابتدا در سال گذشته به صورت انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) منتشر شد، به زودی برروی استیم نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Ghost Busters: The Video Game Remastered پس از وقایع Ghostbusters 2 آغاز شده و داستان شخصیت‌های اصلی سری را دنبال می‌کند که دوباره درگیر مبارزه با ارواح در شهر نیویورک شده‌اند. در واقع این بازی مانند دنباله‌ی اصلی هر دو فیلم پیشین است و اطلاعات بیشتری را در مورد وقایع آن‌ها در اختیار ما قرار می‌دهد.

بازی Ghost Busters: The Video Game Remastered، نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بازی اصلی که توسط استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) توسعه یافته است، سال گذشته برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی (فروشگاه اپیک گیمز) منتشر شد.

این عنوان هم‌اکنون دارای صفحه‌ی مخصوص خود در استیم بوده و قرار است در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰) راهی این فروشگاه محبوب شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید