E3 2011 را با ما باشید!

۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۹

زمان برگزاری Tokyo Game Show 2010 ما در شروع راه بودیم و تنها نزدیک به یک ماه بود که بخش خبری را شروع کرده بودیم؛ با این وجود توانستیم تا حدی این نمایشگاه را پوشش دهیم و شروع خوبی داشته باشیم. امسال هم برای E3 2011 برنامه‌ی نسبتا خوبی داریم!

سعی می کنیم جدید ترین خبر ها و حواشی E3 امسال را که در سایت های خبری قرار می‌گیرند، به گوش‌تان برسانیم و از کنفرانس های مهم این نمایشگاه نظیر کنفرانس های Sony, Microsoft, Nintendo, EA Games و Ubisoft هم گزارشی تنظیم کنیم.

برای اطلاع از جدیدترین خبر ها و تصاویر E3 2011 با ما همراه باشید!

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • PRANC گفت:

  من امیر امامی معروف به امیر خان از خراسان رضوی هستم.شهرتی که در منطقه خودمون دارم رو هم مدیون بازی استراتژیک ژنرال میباشم که با سرعت بالا خودم تونستم تمام رقیبانمو از سر راه بردارم ودر حال حاظر جزو ابر قهرمانان ژنرال باشم.
  من تصمیم گرفتم از این شهرت و استعدادی که دارم برای ایجاد یک گیم نت پیشرفته که مانند اون را کم دیدیم استفاده کنم لذا به دنبال یک پشتوانه اطلاعاتی میباشم.وخواهشمندم اگر امکانش هست من را تو این راه کمک کنید، تا بتونم با ایجاد گیم نتی که از هر جهت پیشرفته است خدمتی به بچه های ایرانی کرده باشم.
  درباره من:
  امیر امامی
  دانشجودانشگاه دولتی در رشته برق هستم
  19ساله هو10ساله که با این بازی ها سروکار دارم و6ساله که با گیم نت آشنایی دارم وبه خوبی از اداره پروژه ای که از آن حرف میزنم برخواهم آمد.
  امید وارم به من کمک کنید تا هم شهرت شما نفوذ بیشتری داشته باشه وهم من بتونم به هدفم برسم.
  شماره تماس من09378628641

  0
  0