سرآغازی بر یک پایان | چهاردهمین قسمت مجله ویدئویی گیمفان

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

سلام به همه‌ی گیمفایی‌ها. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای پاییزی را گرم و پربازی سپری کنید. این هفته با قسمت جدید مجله‌ی ویدئویی «گیمفان» در خدمت شما هستیم. در قسمت جدید گیمفان علاوه بر معرفی بازی‌های جدید و تاریخ انتشار آن‌ها، مروری بر رازها یا نکاتی خواهیم داشت که در این بازی‌ها پنهان هستند. با ما همراه باشید.

در این شماره چه خواهید دید :

کامینگ: این آیتم به معرفی و نمایش کوتاه بازی‌هایی اختصاص داره که قرار است در آینده منتشر شوند و شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید قرار است طی روزها یا هفته‌های آینده چه بازی‌هایی عرضه شوند. در قسمت چهاردهم به طور ویژه و اختصاصی به بررسی بازی‌هایی می‌پردازیم که در ماه آبان عرضه شده و یا عرضه خواهند شد.

ویدئوچک: در این بخش قرار است به بازی‌های بپردازیم که هر کدام از آن‌ها در زمان خود فرنچایزهای محبوبی بوده‌اند اما به هر دلیلی نسخه‌های جدید این عناوین آن طور که باید و شاید موفق ظاهر نشده و همین موضوع باعث شد تا ناشران آن‌ها قید انتشار نسخه‌ی جدید را برای مدتی بزنند و یا وقت بیشتری را به آن اختصاص دهن دو یا بازی‌هایی که دیگر خیلی وقت است نسخه‌ی جدیدی از آن‌ها منتشر نشده و هم اکنون در خاموشی به سر می‌برند. بنابراین با ما همراه باشید تا با یکدیگر مروری داشته باشیم بر ان فرنچایزها و دلایل شکست یا موفقیت آن‌ها را با یکدیگر بررسی کنیم. این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

گیم‌فکت: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال تجربه‌ی بازی ویدئویی خاصی هستید اما در عین حال سعی دارید تا با مراجعه به وب‌سایت‌هایی نظیر یوتیوب و مشاهده ویدئوهایی در این رابطه از رازها و نکات مخفی آن‌ها سر در آورید اما دیگر لازم نیست زیرا در این بخش قصد داریم تا در هر شماره به طور خلاصه و مفید به بررسی نکات مخفی، رازهای پنهان و همچنین ایستر‌اگ‌های موجود در بازی‌های ویدئویی بپردازیم. حدس بزنید شماره‌ی چهاردهم به چه بازی اختصاص دارد؟ در شماره چهاردهم قصد داریم تا مروری داشته باشیم بر مهم ترین و جذاب ترین نکات یا رازهایی که در بازی‌ Uncharted 4: A Thief’s End شاهد آن ها بوده‌ایم؛ پس این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

قسمت چهاردهم مجله ویدئویی گیمفان این قسمت حدودا ۶۰ دقیقه زمان دارد. شما می‌توانید چهاردهمین قسمت از این آیتم ویدئویی جذاب را در قسمت پایین مشاهده کنید. همچنین شما قادر هستید تا با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام گیمفا، تمام اپیزودهای منتشر شده از گیمفان به همراه آیتم‌های ویدئویی جذاب دیگر را نیز مشاهده کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات گرم شما هستیم:

دانلود با کیفیت FHD (حجم: ۱٫۵ گیگابایت)

دانلود با کیفیت HD (حجم: ۵۰۰ مگابایت)

دانلود با کیفیت SD (حجم: ۲۵۰ مگابایت)

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید