تیک-تو اینتراکتیو برای خرید شرکت کدمسترز به توافق رسید

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵

سرانجام شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) برای خرید شرکت کدمسترز (Codemasters) به صورت رسمی به توافق رسید. گفته می‌شود مبلغ این خرید حدود ۹۸۰ میلیون دلار (۷۵۰ میلیون پوند) است.

حدود دو روز قبل خبری در مورد تلاش شرکت تیک-تو اینتراکتیو برای خرید کمپانی کدمسترز منتشر گردید. حال این دو شرکت به توافق کامل رسیده‌اند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این قرارداد در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ میلادی نهایی خواهد شد.

در آینده کدمسترز تحت برند ۲K از شرکت تیک-تو فعالیت خواهد کرد. این شرکت بریتانیایی ناشر و سازنده‌ی عناوین ریسینگ Dirt، Grid و OnRush محسوب می‌شود. آقای استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیر اجرایی تیک-تو اینتراکتیو، در خصوص این خریداری گفت:

ما بسیار خوشحالیم که خریداری شدن کدمسترز را اعلام کنیم. کدمسترز سابقه‌ی بسیاری خوبی در ساخت محبوب‌ترین و بهترین‌ بازی‌های مسابقه‌ای دارد و ما معتقدیم که پیشنهادات آن‌ها کامل کننده‌ی عناوین ورزشی ما خواهد بود و رشد طولانی مدت کمپانی ما را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، ما مشتاقانه منتظر استقبال از تیم‌های ارشد مدیریت و توسعه‌ی شرکت کدمسترز به خانواده‌ی تیک-تو هستیم تا در ارائه‌های دیدگاه خود برای تجربه‌های جدید با بالاترین کیفیت مشارکت کنیم. ما قصد داریم نوآورترین، خلاق‌ترین و کارآمدترین شرکت در این صنعت باشیم.

همچنین آقای گرهارد فلورین (Gerhard Florin)، رییس کدمسترز، در این باره گفت:

مدیران کدمسترز با داشتن یک موقعیت پیشرو در بازی‌های ورزشی کاملاً معتقد است که این شرکت از قابلیت‌های گسترده‌ی شرکت Take-Two بهره‌مند خواهد شد که به موفقیت درازمدت ما کمک خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید