Marvel’s Spider-Man | انتقال فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به پلی‌استیشن ۵ از طریق یک به‌روزرسانی انجام می‌شود

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

شرکت سونی و استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) اعلام کردند به زودی با انتشار یک به‌روزرسانی رایگان، امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Marvel’s Spider-Man به پلی‌استیشن ۵ فراهم خواهد شد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، این به‌روزرسانی رایگان در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۹ (۲۶ نوامبر ۲۰۲۰) به بازی Marvel’s Spider-Man اضافه می‌شود و بازی‌بازان می‌توانند فایل‌های ذخیره‌ی خود را از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به پلی‌استیشن ۵ انتقال دهند. همچنین این به‌روزرسانی سه لباس جدید از نسخه‌ی ریمستر را به نسخه‌ی اصلی اضافه خواهد کرد.

بازی Marvel’s Spider-Man: Remastered شامل نسخه‌ی Ultimate عنوان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales است و با قیمت ۷۰ دلار عرضه می‌شود. کاربرانی که نسخه‌ی استاندارد Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را خریداری کرده‌اند، برای ارتقای بازی خود به نسخه‌ی Ultimate قادر خواهند بود از طریق منو، Marvel’s Spider-Man: Remastered را دریافت نمایند.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی را از طریق لینک درج شده مشاهده بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید