شاید آینده روشن باشد | نقدها و نمرات بازی Bright Memory

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

بازی کوتاه Bright Memory بالاخره امروز برروی پلتفرم اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس در دسترس قرار گرفت البته نتوانست واکنش‌های مثبتی را دریافت کند. برای مروری برروی نقد‌ها و نمرات این اثر با ما همراه باشید.

اثر Bright Memmory توسط استودیوی یک نفره‌ی چینی FYQD توسعه پیدا کرده است و یک مقدمه (با گیم‌پلی دو ساعته) برای بازی کامل‌تری با نام Bright Memory: Infinite به حساب می‌آید. در حال حاضر Bright Memory با اکس‌باکس همکاری دارد اما نسخه‌ی Infinite برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

با خلاصه‌ای از بررسی‌های انجام شده توسط وبسایت‌های مشهور تحلیلی همراه باشید:

Destructoid – 7/10

عنوان Bright Memory این پتانسیل را دارد که در نسخه‌ی Infinite عالی باشد اما برای زمان حال با یک سری شرایط آن را تقریباََ پیشنهاد می‌کنیم.

Wccftech – 5.5/10

بازی Bright Memory به صورت ذاتی و از پایه بد نیست اما به نظر می‌رسد با یک دمو رو به رو هستیم که قول یک اثر بزرگ‌تر و بهتر را می‌‎دهد. به اضافه‌ آن، اثر مذکور بهترین اثر برای به نمایش گذاشتن قدرت‌ها و ویژگی‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس نیست. با این وجود با اثری سرگرم کننده رو به رو هستیم اما انتظار یک اثر شوتر کامل را نداشته باشید حداقل هنوز به چنین درجه‌ای نرسیده است.

TheSixthAxis – 5/10

Bright Memory اثری است که در برخی بخش‌های آن به دلیل مشکلات و موارد عجیب لذت وجود دارد اما نشانه‌هایی مبنی بر این دیده می‌شود که ادامه‌ی آن یعنی Infinite در حقیقت تنها یک اثر خوب باشد.

در صورت انتشار نمرات بیشتر این پست به‌روز می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید