پلتفرم‌های مقصد بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes مشخص شد

۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی سوپرمسیو اینترتینمنت (Supermassive Entertainment) مدتی پیش از بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes رونمایی کردند. تیم سازنده امروز رسما پلتفرم‌های مقصد این عنوان ترسناک را نیز مشخص کرده است.

بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes سومین نسخه از سری و دنباله‌ی بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope به شمار می‌رود. نسخه‌ی Little Hope مدتی پیش در دسترس هواداران قرار گرفت و نمراتی متوسط را از سوی منتقدین کسب کرد. شرکت باندای نامکو تنها چند روز پس از عرضه‌ی این بازی، از نسخه‌ی سوم سری نیز رونمایی کرد.

تریلر نسخه‌ی سوم یکی از پایان‌های مخفی بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope را نشان می‌داد و به نظر می‌رسد داستان این نسخه در این منطقه‌ی بیابانی دنبال خواهد شد. با این حال، تیم سازنده هنوز اطلاعات زیادی از داستان بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes را منتشر نکرده است و باید تا سال آینده‌ی میلادی برای دریافت جزییات بیشتر منتظر بمانیم.

در وب‌سایت شرکت باندای نامکو در توضیح بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes آمده است:

عراق، سال ۲۰۰۳ میلای. با نزدیک شدن پایان درگیری‌ها، مامور CIA، ریچل کینگ (Rachel King)، به نیروهای ویژه‌ی ارتش برای حمله به یک مقر زیرزمینی نگهداری مواد شیمیایی ملحق می‌شود.

با رسیدن به مکان تعیین شده، این گروه مورد حمله‌ی نیروهای محلی قرار می‌گیرند. در طول درگیری، یک زمین لرزه باعث بازشدن یک درگاه زیرزمینی شده و هر دو طرف درگیری با داخل یک معبد مدفون شده سقوط می‌کنند. در زیر صحرای عربی، موجودی شیطانی برخواسته است. گروهی از موجودات غیرزمینی باستانی و بی‌رحم حالا شکاری تازه را پیدا کرده‌اند.

همان‌طور که برای خروج از این منطقه‌ی خطرناک زیرزمینی تلاش می‌کنند، بازماندگان با تصمیماتی غیرممکن و کشفیاتی هولناک روبه‌رو می‌شوند. آیا آن‌ها نجات خود را انتخاب کرده و یا با کنار گذاشتن ترس و اختلافات، در کنار یکدیگر با این خطر روبه‌رو خواهند شد؟

بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری اکس و اس، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید