بر فراز آسمان | نقدها و نمرات بازی The Falconeer

۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

تنها چند ساعت تا انتشار بازی The Falconeer برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس باقی مانده است. به همین مناسبت، امروز نقدها و نمرات این بازی توسط منتقدان مختلف تکمیل شد که برای مطالعه‌ی آن‌ها، ما را در ادامه همراهی کنید.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و تا به حال انواع آن در دسترس قرار گرفته‌اند. The Falconeer نیز یکی از همین آثار در سبک‌های نقش‌افرینی و جهان‌باز است که در آن باید وارد سفری هوایی و پرماجرا شده و با دشمنان خود مبارزات سختی داشته باشید. نکات زیادی برای کشف در این بازی هم وجود دارد که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد. نبردهایی میان پرندگان در این بازی شکل می‌گیرد و شما باید در آن‌ها پیروز شوید. نقشه‌ی این عنوان شامل مناطق مختلفی از جمله جنگل و دریا است و تنوع نسبتا خوبی در این خصوص دیده می‌شود. سیستم مبارزات این بازی نیز تقریبا خلاقانه بوده و سرعت در آن اهمیت فراوانی دارد. بنابراین در صورتی که از دوست داران سبک‌های گفته شده هستید، شاید تجربه‌ی The Falconeer برای یک بار هیجان انگیز باشد. برای تماشای تریلری از این بازی هم می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که دو استودیوی توماس سالا (Tomas Sala) و وایرد پروداکشنز (Wired Productions) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی The Falconeer را به عهده داشته‌اند. این بازی یک بخش آنلاین هم دارد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین بدیهی است که برای ورود به آن به اینترنت نیاز داشته باشید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نقدها و نمرات این اثر توسط منتقدان نام آشنای بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفت که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

FINGER GUNS 7/10

در بازی The Falconeer به خوبی به قهرمان داستان پرداخته نشده است و تیم سازنده می‌توانست جزئیات بیشتری از زندگی‌اش را نشان دهد. ماجراجویی در این بازی بسیار سرگرم کننده است و جهان زیبا و خیره کننده‌ای را شاهد هستیم. در صورتی که از دوست داران آثار ماجراجویی و نقش‌آفرینی هستید، The Falconeer را به هیچ وجه از دست ندهید. در غیر این صورت، پیشنهاد ما این است که ابتدا تریلرها و تصاویری از آن را تماشا کرده تا تصمیم‌گیری بهتری در مورد تجربه‌ی آن داشته باشید.

Xbox Achievements 6.5/10

محیط بازی The Falconeer چشم نواز و هیجان انگیز است و علاوه‌بر آن، رمز و رازهای بی شماری برای کشف در آن وجود دارد تا علاقه‌مندان به ژانرهای نقش‌آفرینی و شبیه‌سازی را ساعت‌ها سرگرم کند. متاسفانه بازی در ادامه تکراری می‌شود و بسیاری از بازی‌بازان این موضوع را به خوبی درک خواهند کرد. مشکلاتی هم در گیم‌پلی آن به چشم می‌خورد و امیدوار هستیم که تیم سازنده فورا برای رفع آن‌ها اقدام نماید.

jeuxvideo.com 6.5/10

تصاویر هنری و جهان جذابی را در The Falconeer شاهد هستیم و این را باید از برجسته‌ترین خصوصیات بازی به شمار آورد. داستان بازی چندان دلچسب نیست و سازندگان می‌توانستند بیشتر به آن بپردازند. حتی به شخصیت‌های اصلی این بازی نیز به خوبی پرداخته نشده است. با این همه، عقیده داریم که عده‌ای از بازی‌بازان از The Falconeer ذوق‌زده خواهند شد.

SCREEN RANT 4/10

به نظر ما تیم سازنده برای ساخت بازی The Falconeer ایده‌های خلاقانه‌ی فراوانی داشت، اما در پیاده‌سازی آن‌ها دچار مشکل شد. حالت جهان‌باز این عنوان به هیچ وجه به چشم نمی‌آید و جدا از برخی رمز و رازها، محتوای زیادی در آن وجود ندارد. آثار زیادی در این سبک برروی پلتفرم‌ها هستند که می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید