گیفت کارت
گیفت کارت

به لطف شرکت مایکروسافت احتمالا تجربه‌ی PUBG Mobile در هند فراهم شود

۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

به تازگی اخباری منتشر شده است که نشان می‌دهند به لطف همکاری جدید بین شرکت مادر PUBG Mobile و شرکت مایکروسافت، احتمالا تجربه‌ی این عنوان محبوب و بتل‌رویال برای بازی‌بازان هندی فراهم شود. چندی پیش بود که تجربه‌ی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند برای بازی‌بازان هندی غیرممکن شد. علت این امر که در ماه سپتامبر گذشته رخ داد، فعالیت‌های مشکوک سایبری مرتبط با عرضه‌کننده‌ی این بازی یعنی شرکت تنسنت (Tencent) عنوان شد. حال به نظر می‌رسد شرکت مادر PUBG Mobile موفق شود به لطف همکاری با شرکت مایکروسافت و استفاده‌ از سرورهای Azure آن‌‌ها، تجربه‌ی این بازی را در هند بار دیگر ممکن سازد.

این خبر از طرف شرکت کره‌ای و مادر توسعه‌دهنده‌ی بازی PUBG Mobile یعنی کرافتون (Krafton) منتشر شده است. این شرکت اخیرا در خبری رسمی اعلام کرد که قصد دارد بازی‌هایی به مانند PlayerUnknown’s Battlegrounds برروی کنسول‌ها و پلتفرم رایانه‌های شخصی به همراه عنوان PUBG Mobile را به سرورهای Azure شرکت مایکروسافت منتقل نماید. حال به نظر می‌رسد این اقدام ممکن است باعث رفع محدودیت بازی PUBG Mobile در کشور هند شود.

تیم توسعه‌ی بازی PUBG Mobile تنها بعد از گذشت یک هفته از تحریم شدن در کشور هند، از ناشر خود یعنی شرکت تنسنت جدا شدند. با این حال هنوز هم محدودیت‌های این بازی به قوت خود باقی مانده و ناشر جدیدی برای این بازی به صورت رسمی معرفی نشده است؛ اگر چه به نظر می‌رسد که این بازی دیگر نیازی به یک شرکت ناشر نداشته باشد. حال به نظر می‌رسد که چون دولت هند به سرورهای شرکت مایکروسافت اعتماد دارد، مشکل عدم اعتماد به داده‌های بازی PUBG Mobile حل شده و تجربه‌ی این بازی از محدودیت خارج شود.

با این که خبر رفع محدودیت بازی PUBG Mobile در هند هنوز به صورت رسمی مشخص نشده است اما بازی‌بازان و طرفداران این اثر مشتاقانه منتظر شنیدن اخباری در این مورد هستند. بازی آنلاین و بتل‌رویال PUBG Mobile هم‌اکنون برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند اندروید و آیفون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید