جزئیات مربوط به زمان پیش دانلود و به‌روزرسان روز اول بازی Valhalla منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

پس از یک سال غیبت، چند روز دیگر شاهد جدیدترین بازی سری محبوب جهان باز شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) خواهیم بود. اگر اخبار مربوط به Valhalla را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که یوبی‌سافت تاکنون اطلاعات زیادی را با طرفداران به اشتراک گذاشته و همچنین تریلر‌های متعددی را از این عنوان منتشر کرده است. پس در حال حاضر احتمالاً تنها چیزی که باقی مانده، زمان دقیق پیش دانلود، انتشار رسمی بازی و به‌روزرسان روز اول آن باشد.

یوبی‌سافت اخیراً زمان دقیق پیش دانلود و عرضه‌ی کامل بازی Valhalla در مناطق مختلف را اعلام کرده است. علاوه بر این، آن‌ها جزئیات مربوط به به‌روزرسان روز اول بازی را نیز منتشر کرده‌اند. طبق اطلاعات منتشر شده، به‌روزرسان نسخه‌ی ۱/۰/۲ بازی Valhalla شامل مواردی مانند بازگشت پایگاه داده‌ی Animus، اضافه شدن پشتیبانی از زبان‌های بیشتر و بهبود‌های مربوط به بازی می‌شود. البته لازم به ذکر است که توسعه دهندگان تایید کرده‌اند که حالت Photo Mode نیز در زمان عرضه قابل دسترس خواهد بود. در نهایت باید اشاره کنیم که حجم بازی Valhalla برروی تمام پلتفرم‌ها تقریباً ۴۵ گیگابایت است.

بازی Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس سری اس و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی نیز در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید فهرست تروفی‌های بازی را از این‌جا مشاهده کنید.

2
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید