تریلری از گیم‌پلی بازی Astro’s Playroom منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ و به طور کلی آغاز نسل نهم بازی‌های ویدئویی بسیار نزدیک است و به همین سبب شرکت سونی به ارائه‌ی نمایش‌های متنوعی از بازی‌های انحصاری خود می‌پردازد. در تازه‌ترین این نمایش‌ها تریلری از گیم‌پلی بازی Astro’s Playroom اثر استودیوی آسوبی (Asobi Studio) در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت که به بررسی بیشتر قابلیت‌های کنترلر DualSense در این بازی و برخی موارد دیگر مربوط به برند PlayStation در نقاط مختلف آن خواهد پرداخت.

در جریان بازی Astro’s Playroom بازی‌بازان از چهار دنیای منحصر به فرد گذر خواهند کرد. این چهار دنیا بر اساس ویژگی‌های اساسی کنسول پلی‌استیشن ۵ و کنترلر DualSense طراحی شده‌اند. بازی‌بازان باید برای گذشتن از موانع مختلف و حل کردن معماها و چالش‌های پیش رو به خوبی از قابلیت‌های کنترلر DualSense بهره برده و با آن‌ها آشنا باشند.

به طور کلی می‌توان انتظار داشت که تجربه‌ی عنوان Astro’s Playroom بسیار سرگرم‌کننده به نظر برسد و به عنوان یک آشنایی و مقدمه‌ی قدرتمند و خلاقانه بر قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ و کنترلر DualSense استفاده شود. این بازی به صورت پیش فرض برروی تمامی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ نصب شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. اخیرا استودیوی آسوبو تایید کرد که بازی Astro’s Playroom با رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) در کشور ژاپن و ایالات متحده و یک هفته بعد در منطقه‌ی اروپا عرضه خواهد شد.

شما در پایان می‌توانید به تماشای تریلر جدید از گیم‌پلی بازی Astro’s Playroom بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید