بازی Drawn to Life: Two Realms معرفی شد

۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

استودیوی ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی Drawn to Life: Two Realms پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

دو شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) و ۵۰۵ گیمز به ترتیب در امر توسعه و نشر بازی Drawn to Life: Two Realms نقش داشته‌اند. این بازی قرار است در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ (۷ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. نسخه‌های اندروید و iOS آن نیز با قیمت ۴٫۹۹ دلار به دست بازی‌بازان خواهد رسید. یکی از اعضای تیم سازنده در مورد این عنوان گفته است:

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های فراوانی از سری Drawn to Life منتشر شده است و خوشحال هستیم که استقبال خوب بازی‌بازان را هم در پی داشت. البته تقریبا ده سال از عرضه‌ی آخرین نسخه می‌گذرد و حال این مژده را به هواداران می‌دهیم که تازه‌ترین نسخه تحت عنوان Drawn to Life: Two Realms به‌زودی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. امیدوار هستیم که این اثر هم مورد رضایت شما عزیزان واقع شود.

Drawn to Life: Two Realms از سری عناوین ماجراجویی و پازلی است که مانند سابق، در آن باید هدایت شخصیتی کنجکاو و خالق را به دست گرفته و آثار متنوعی را به وجود آورید. بازی در دو جهان مجزا جریان دارد و می‌تواند طرفداران را به وجد آورد. داستان این عنوان هم ادامه‌ی نسخه‌های گذشته بوده و به نظر می‌رسد که تیم سازنده برای ارائه‌ی یک پایان جذاب به خوبی عمل کرده است. محیط دوبعدی این بازی، ما را به یاد عناوین گذشته می‌اندازد و بیش از ۵۰ موسیقی شنیدنی نیز در آن وجود دارد که نباید آن‌ها را از دست داد.

همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی هم از Drawn to Life: Two Realms عرضه شد که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید