پازل‌های آرامش بخش | نقدها و نمرات بازی TENS!

۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

بازی TENS! دو روز قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول نینتندو سوییچ و سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم واکنش‌های مثبتی پیرامون آن عرضه شده است. در همین زمینه، امروز نقدها و نمرات این عنوان به دست بازی‌بازان رسید که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

TENS! از سری عناوین فکری و پازلی است که شما را با انبوهی از پازل‌های متنوع و سرگرم کننده مواجه می‌کند. بازی در کل گرافیک ساده‌ای دارد، اما گیم‌پلی و ماموریت‌های آن بسیار اعتیادآور هستند و به همین دلیل می‌تواند انتخاب ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به سبک ذکر شده باشد. موسیقی‌های این عنوان نیز آرامش دهنده هستند و حس خوبی را به بازی‌بازان منتقل می‌کنند. TENS! از بخش‌های گوناگونی از جمله تک نفره، ماجراجویی و آنلاین برخوردار است که نباید این قضیه را در محبوبیت آن نادیده گرفت. در بخش آنلاین قادر هستید که با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقط جهان رقابتی نفس‌گیر را آغاز کرده و تا مدت‌ها سرگرم شوید. البته بد نیست بدانید که یک حالت Endless نیز در بازی به چشم می‌خورد که مهارت‌های شما را به چالش می‌کشد.

به گفته‌ی تیم سازنده، TENS! برای همه‌ی بازی‌بازان با هر سن و سلیقه‌ای مناسب است. از دیگر خصوصیات برجسته‌ی این اثر باید به امکان کشف رمز و رازها، شکستن رکوردها، باس‌ها و بخش شخصی‌سازی اشاره داشت. گفتنی است که وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این عنوان به صورت همزمان بر عهده‌ی استودیوی کاوالی (Kawalee) بوده است. ضمنا همان‌‌طور که گفته شد، برای تجربه‌ی برخی از قسمت‌های TENS! به اینترنت نیاز خواهید داشت. حال امروز نقدها و نمرات این بازی توسط چند منتقد نام آشنا تکمیل شد که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

FINGER GUNS 8/10

بدون شک بهترین ویژگی بازی TENS!، حالت‌های متنوع و اعتیادآور آن است و تیم سازنده در همه‌ی بخش‌ها به خصوص آنلاین توانسته به خوبی عمل کند. پازل‌های این عنوان به شدت چالش برانگیز هستند و پیشنهاد می‌کنیم بازی‌بازان به هیچ وجه آن‌ها را از دست ندهند. به نظر می‌رسد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ TENS! بهترین نسخه برای تجربه‌ی آن است و کم‌ترین مشکل را دارد.

nintendolife 8/10

TENS! یک بازی پازلی است که دوست داران این سبک را تا مدت‌ها سرگرم خواهد کرد. البته هر چه در بازی پیشروی داشته باشید، مراحل دشوارتری پیش روی شما خواهد بود و این قضیه به جذابیت‌های آن کمک می‌کند. TENS! ممکن است برای هر شخصی مناسب نباشد، اما اگر چند مرحله‌ی آن را پشت سر بگذارید، ممکن است اعتیاد پیدا کنید!

GameSpew 8/10

اگر به دنبال یک بازی درگیر کننده اما آرامش بخش هستید، TENS! بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این عنوان از چند بخش تک نفره و چند نفره تشکیل شده است و همین قضیه تنوع خوبی به بازی‌بازان ارائه می‌کند. تجربه‌ی این بازی با اعضای خانواده نیز می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد.

NintendoWorldReport 7.5/10

گیم‌پلی بازی TENS! بسیار رنگارنگ و چشم نواز است و پازل‌های دوست داشتنی هم کم ندارد، اما ممکن است برای برخی از بازی‌بازان به مرور زمان تکراری شود. ما از تجربه‌ی این اثر لذت بردیم و عقیده داریم که عرضه‌ی آن برروی کنسول نینتندو سوییچ ایده‌ی خوبی بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید