عرضه‌ی بازی Control: Ultimate Edition برای کنسول‌های نسل نهمی با تاخیر مواجه شد

۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

عنوان Control یکی از بهترین بازی‌هایی بود که در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و توانست در بالاترین سطح ممکن از قدرت سخت‌افزارهای نسل فعلی استفاده کند. با توجه به این که نسخه‌ی نسل هشتمی این بازی هم از نظر بصری و هم از نظر عملکردی در سطح بسیار بالایی قرار داشت، انتظار می‌رود نسخه‌ی نسل نهمی آن تحت عنوان Control: Ultimate Edition بسیار چشم‌نواز و قدرتمند ظاهر شود. حال به نظر می‌رسد عرضه‌ی این نسخه که برای اواخر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده بود با تاخیر مواجه شده است و بازی‌بازان در زمان دیرتری به آن دسترسی خواهند داشت.

به تازگی استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) در حساب کاربری رسمی توییتر خود تایید کرد که تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی مربوط به دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس بازی Control: Ultimate Edition با تاخیر مواجه شده است؛ چرا که این استودیو احساس می‌کند که به زمان بیشتری برای توسعه‌ی این نسخه نیاز دارد. استودیوی رمدی در این باره اظهار داشت: “ما می‌خواهیم کیفیت نهایی بازی عالی باشد و بنابراین برای کار روی آن به وقت بیشتری نیاز داریم.”

نسخه‌ی نسل هشتمی بازی Control: Ultimate Edition از ارتقای رایگان به نسل بعد پشتیبانی نخواهد کرد و این امر موجب نارضایتی بسیاری از بازی‌بازان شده بود. عنوان Control در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. Control اخیرا به عنوان یک بازی اختصاصی ابری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Wild Rage گفت:

    دوستان اگه الن ویک و کوانتوم بریک رو بازی کردید حتما کنترل رو هم بازی کنید. هم بازی زیبایی هست و هم کلی رفرنس به بازی های قبلی رمدی داره.
    بسته الحاقی AWE میزاره بار دیگر الن ویک رو ملاقات کنیم بعد ۱۰ سال

    0
    0