بازی Wyrms and Wizards برروی اندروید منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

استودیوی ویزاردز ایج (Wizard`s Age) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بازی Wyrms and Wizards برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل اندروید در دسترس قرار گرفته است. برای مشاهده‌ی اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر، ما را در ادامه همراهی کنید.

Wyrms and Wizards از سری عناوین ماجراجویی و روگ‌لایک است که در جهانی فانتزی و هیجان انگیز جریان دارد. بازی هم‌اکنون به دست دارندگان سیستم عامل اندروید رسیده است و نسخه‌ی iOS آن قرار است اوایل سال آینده به دست بازی‌بازان برسد. گفتنی است که این اولین تجربه‌ی استودیوی فوق در زمینه‌ی بازی‌سازی است و باید دید که در آینده چه عملکردی را از خود به جای خواهند گذاشت.

در بازی Wyrms and Wizards باید کنترل شخصیتی بامزه و دوست داشتنی را به دست گرفته و با سلاح‌های عجیبی که در اختیار دارید، به نبرد با سیل عظیمی از دشمنان بروید. اکثر دشمنان شما را هیولاهای غول‌پیکر تشکیل می‌دهند و بدیهی است که مبارزه با آن‌ها چندان ساده هم نباشد. در هر بخش این بازی نکاتی برای لذت بردن وجود دارد و می‌توانید مهارت‌های متنوعی را بیاموزید. همچنین امکان استفاده از قدرت‌های جادویی برای شما فراهم شده است که نباید این قضیه را نادیده گرفت. موسیقی بازی نیز از دیگر خصوصیات برجسته‌‌ای است که طرفداران را به وجد خواهد آورد.

بازی Wyrms and Wizards برای دریافت رایگان است، اما برای تبدیل آن به نسخه‌ی Premium باید مبلغ ۱ دلار بپردازید. نسخه‌ی iOS نیز با همین مبلغ برای بازی‌بازان در دسترس خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلر جذابی از این اثر منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید