ماجراجویی سونی و مارتی | نقدها و نمرات بازی Chicken Police

۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

تنها یک روز از عرضه‌ی Chicken Police برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ می‌گذرد و این بازی تا این لحظه با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدان مواجه شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این اثر داشته باشیم.

Chicken Police از سری عناوین ماجراجویی و داستان محور است که در آن باید هدایت دو شخصیت بامزه و دوست داشتنی به نام‌های سونی (Sonny) و مارتی (Marty) را به دست گرفته و به عنوان دو کارآگاه مشهور، پرونده‌‌ای عجیب و غریب را بررسی کنید. در این بازی باید مراقب انتخاب‌های خود باشید، چرا که سرنوشت آن کاملا به شما بستگی خواهد داشت. بنابراین نتیجه می‌گیریم که تیم سازنده چند پایان را برای آن در نظر گرفته است تا رضایت بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به این سبک‌ها را جلب کند. در مجیط بازی هم سرنخ‌هایی مشخص شده است که به وسیله‌ی آن‌ها زودتر به نتیجه‌ی دلخواه خواهید رسید. از ویژگی‌های برجسته‌ی این عنوان باید به داستان درگیر کننده، موسیقی‌های شنیدنی و گیم‌پلی اعتیاد آور اشاره داشت. پس توصیه می‌کنیم که دوست داران بازی‌های ماجراجویی و داستان محور آن را از دست ندهند.

بازی Chicken Police به صورت همزمان توسط شرکت د وایلد جنتلمن (The Wild Gentleman) ساخته و عرضه شده است و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان نسبت به اثر آن‌ها چه خواهد بود. ضمنا این بازی یک بخش آنلاین هم دارد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از سراسر جهان امکان‌پذیر خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم کفته شد، امروز ۴ منتقد مشهور حوززه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون Chicken Police در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

RAGE quit.gr 9.5/10

Chicken Police یکی از عناوین کوچکی است که بسیاری از بازی‌بازان به آن نیاز داشتند. این بازی کاملا در ذهن افراد تاثیر می‌گذارد و آن‌ها را درگیر داستان خود می‌کند. بدون شک از تجربه‌ی Chicken Police ضرر نخواهید کرد.

FINGER GUNS 9/10

Chicken Police از سری عناوین ماجراجویی به صورت point and click است که داستان فوق‌العاده‌ای هم در خود دارد. بازی از حیوانات مختلفی تشکیل شده است و رازآلود بودن آن هم باعث می‌شود که بازی‌بازان تا لحظه‌ی آخر کنجکاو باقی بمانند. اتمسفر جذاب و بامزه بودن بازی را نباید در محبوبیت آینده‌ی آن نادیده گرفت. صداگذاری نیز یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که تیم سازنده دقت فراوانی در آن داشته است.

GameSpew 8/10

دلایل فراوانی وجود دارد که عاشق بازی Chicken Police شوید. شهر Clawville در آن بسیار خاص است و سازندگان به خوبی از پس طراحی آن برآمده‌اند. سونی یک قهرمان عالی با گذشته‌ای عجیب و تلخ است که علاوه بر رویارویی، قصد جبران آن‌ها را هم دارد. در مجموع اگر به دنبال یک بازی رازآلود با داستانی درگیر کننده هستید، Chicken Police را در اولویت لیستتان قرار دهید.

PC Invasion 8/10

اتفاقات هیجان انگیز موجود در Chicken Police، بازی‌بازان را ذوق زده خواهد کرد. داستان این بازی، مهم‌ترین ویژگی آن است؛ چرا که تا لحظه‌ی آخر تکراری نشده و بازی‌بازان را برای به پایان رساندن آن تشویق می‌کند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به ژانرهای ماجراجویی و داستانی هستید، از تجربه‌ی Chicken Police غافل نشوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید